Rowery trekkingowe Kross 2024/2023

Rowery trekkingowe Kross na sezon 2024 i 2023. Prześledź rowery polskiego producenta, które znalazły się w najnowszym katalogu. Kliknij w rower i przeczytaj recenzję trekkinga marki Kross.

Rowery trekkingowe Kross a crossówki

Czymś, co łączy rowery trekkingowe Kross z rowerami crossowymi jest dedykowana nawierzchnia. Obie grupy rowerów potrafią radzić sobie na drogach nieutwardzonych jak i na jezdni. Różnice wynikają z geometrii ramy. Rowery crossowe Kross mają bardziej sportowe kształty, a sylwetka rowerzysty jest pochylona. Z kolei rowery trekkingowe Kross charakteryzują się rekreacyjną ramą, gdzie siedząc czujesz się prawie jak na tronie.

Kolejne różnice wynikają z wyposażenia. Rowery trekkingowe Kross posiadają takie akcesoria jak bagażnik, sakwy, błotniki i oświetlenie, czego brakuje crossówką. Decydując się na zakup roweru Kross weź to pod uwagę.

Zmiana nazewnictwa w rowerach trekkingowych Krossa

Od kolekcji 2018 w rowerach trekkingowych Kross zmieniło się nazewnictwo. I tak dawniej rowery nazywały się np. Kross Trans Siberian, Trans Alp itp, natomiast obecnie są to odpowiednio Kross Trans 3.0 i Trans 5.0. Zmiana była problematyczna w pierwszym sezonie, gdyż wielu rowerzystów przyzwyczaiło się do starych nazw “Trans”.

Nie tylko trekkingi marki Kross

W naszej bazie zrecenzowanych i opisanych rowerów znajdują się rowery trekkingowe Krossa, ale także inne marki. Do najbardziej znanych rowerów trekkingowych należą Kross Trans 2.0 2023, 3.0, 4.0 oraz takie modele jak: Kellys Carson 30, 40, czy Unibike Expedition, Unibike Atlantis.

W naszej bazie z roku na rok będzie przybywało opisanych marek rowerowych, w tym rowerów trekkingowych. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych i bycia na bieżąco z nowościami. Mamy nadzieję, że pomożemy wam kupić najlepszy rower trekkingowy Kross lub innej marki.