Rankingi

Ranking rowerów górskich 2023/2022

ranking rowerów górskich 2020

Ranking rowerów górskich 2023/2022 to efekt wiedzy znawców branży rowerowej oraz opinii samych rowerzystów. Ty też możesz oddać głos na rower, który uważasz za najlepszy.

Zanim wjedziesz do lasu na nowo kupionym góralu, zapoznaj się z rankingiem rowerów MTB. Ranking rowerów górskich pomoże w wyborze najlepszego roweru. Dzięki podpowiedziom kolarzy i rowerzystów będziesz w stanie kupić najlepszy model.

Ranking rowerów górskich 2023/2022 to skutek pracy fachowców oraz zebrania opinii wielu rowerzystów. Przy układaniu rankingu wzięliśmy pod uwagę nie tylko opinie specjalistów z branży rowerowej, ale także wynik głosowania w sondach. Zachęcamy do głosowania na wybrany rower górski.

RANKING ROWERÓW GÓRSKICH 2023

Rowery górskie zostały uszeregowane, dzieląc ranking na kilka kategorii cenowych. Począwszy od najtańszych rowerów górskich do 1000 złotych, które zdarzają się coraz rzadziej. Skończywszy na rowerach za kilkanaście tysięcy złotych, gdzie znajdują się modele wyczynowe i elektryczne.

ROWERY górskie do 1000 zł

Rowery w tej cenie oferuje sporo sklepów, w szczególności polecamy te poniżej. Są sprawdzone i mogą zaproponować bardzo dobre warunki zakupu.

Który rower górski do 1000 złotych jest wg. Ciebie najlepszy? Oddaj głos w sondzie i sprawdź, co myślą inni rowerzyści. Najpopularniejsze marki, które mają w swojej ofercie rowery do 1000 złotych to Kross, Alpina i Romet.

Loading poll ...

Przeczytaj artykuł Jaki rower górski do 1000 zł kupić

 

ROWERY górskie do 1500 zł

Rowery górskie do 1500 złotych znajdziesz w kilku dobrych sklepach, które oferują najlepsze warunki zakupu. Zobacz poniżej i przejdź do wybranego sklepu.

Oddaj głos w sondzie na najlepszy rower górski do 1500 złotych. Sprawdź wyniki, które pomogą Ci podjąć decyzję zakupową. Wybieraj spomiędzy marek: Kross, Kellys, Romet i Merida.

Loading poll ...

Przeczytaj artykuł Jaki rower górski do 1500 zł kupić

 

ROWERY górskie do 2000 zł

Zestawienie sklepów z rowerami górskimi do 2000 zł pomoże Ci podjąć prawidłową decyzję. Są to popularne i godne zaufania sklepy rowerowe.

Weź udział w sondzie i  oddaj głos na najlepszy rower do 2000 złotych. To od Ciebie zależy, który model wygra i będzie najlepszym rowerem górskim do 2000 zł. Wybór jest tutaj większy, masz do wyboru marki Kellys, Merida, Giant, Kross i Unibike.

Loading poll ...

Przeczytaj artykuł Jaki rower górski do 2000 zł kupić

 

ROWERY górskie do 2500 zł

Zobacz, który sklep oferuje najlepsze warunki zakupu roweru. Nasze sklepy partnerskie to pewność zakupu i gwarancji.

Rowery górskie do 2500 zł to dobra jakość w przeciętnej cenie. Proponujemy udział w zabawie, oddaj głos na najlepszy rower górski do 2500 zł. Producenci rowerów w tej kategorii cenowej to m.in. Kross, Kellys, Giant, Merida i Unibike.

Loading poll ...

Przeczytaj artykuł Jaki rower górski do 2500 zł kupić

 

ROWERY górskie do 3000 zł

Sklepy rowerowe, które oferują rowery górskie do 3000 zł stawiają na jakość i pewność zakupu. Kupują w poniższych sklepach możesz być pewny jakości i gwarancji.

Za 3000 zł możesz już kupić porządny i mocny rower górski. Zobacz poniższe zestawienie i oddaj głos na najlepszy model. Jeśli nie masz swojego faworyta, to po prostu sprawdź wyniki. Kross, Kellys, Trek i Unibike to najpopularniejsze marki oferujące rowery w tej cenie.

Loading poll ...

Przeczytaj artykuł Jaki rower górski do 3000 zł kupić

 

ROWERY górskie do 5000 zł

Ranking rowerów górskich w kategorii do 5000 zł to dobre i nowoczesne modele. Niewiele sklepów rowerowych ma w swojej stałej ofercie rowery górskie w tej cenie. Poniżej te, które mają i oferują dobre warunki.

Wysokiej klasy rowery górskie do 5000 zł to trudny wybór. W odpowiedniej decyzji pomogą Ci głosy rowerzystów, którzy wzięli udział w sondzie. Trek, Giant, Unibike, Kross a może Merida? Oddaj głos na najlepszą markę rowerów górskich do 5000 złotych.

Loading poll ...

Przeczytaj artykuł Jaki rower górski do 5000 zł kupić

 

ROWERY górskie do 8000 zł

Sklepy, które mają w ofercie te wysokiej jakości rowery górskie. Kliknij i przejdź do wybranej oferty.

Wydając w okolicach 8000 zł można kupić naprawdę dobry rower. Mamy w tej kategorii takie marki jak KTM, Specialized czy Trek. Weź udział w zabawie i oddaj głos na najlepszą markę.

Loading poll ...

Przeczytaj artykuł Jaki rower górski do 8000 zł kupić

 

ROWERY górskie do 12000 zł

Ranking rowerów górskich zamyka lista rowerów do 12000 zł. Zobacz zestawienie sklepów, które mają w sprzedaży rowery górskie za kilkanaście tysięcy złotych. Wybierz z poniższej listy, to pewni sprzedawcy!

Najdroższe rowery górskie topowych marek rowerowych: NS Bikes, Giant czy Trek.  Sprawdź wyniki sondy i oddaj własny głos.

Loading poll ...

Przeczytaj artykuł Jaki rower górski do 12000 zł kupić

 

Ranking rowerów górskich jest aktualizowany rak w roku, na początku sezonu. Jeśli w rankingu nie widzisz roweru MTB, który Twoim zdaniem powinien się tutaj znaleźć, zgłoś go pisząc wiadomość na: kontakt@jakirowerkupic.pl

Oceń
[Total: 2 Average: 3]