Rowery górskie Kross

MTB 26″MTB 27,5″29ERDAMSKIETRAILENDURO

Rowery górskie Kross. W najnowszym sezonie marka Kross ponownie zaskoczyła świetnymi rowerami. Przekonaj się, czy warto kupić rower górski Kross i który konkretnie. Pomogą Ci w podjęciu decyzji opisy rowerów górskich Kross oraz recenzje użytkowników.

W naszym serwisie możesz właśnie przeczytać opinie i recenzje na temat najnowszej kolekcji polskiego producenta. Rowery górskie marki Kross, czyli m.in. MTB, Trail i Enduro na rok 2024. Oprócz kolekcji rowerów górskich Kross na rok 2024, każdy rower ma swoją historię i tak możesz przeczytać o modelach z 2023 a nawet z 2022 roku. Czasami zdarzają się takie w sprzedaży.

Wielkość kół w rowerach górskich Krossa

Rok 2024 zaowocował wieloma zmianami w rowerach górskich Krossa. Osoby ścigające się ale i jeżdżące spokojniej, rekreacyjnie, będą zadowolone. Rowery Kross górskie posiadają różną wielkość kół: 26″, 27,5″ oraz 29 cali. Te najmniejsze, czyli 26″ łatwiej pokonują zakręty, ale za to większe ułatwiają szybką jazdę (mniejsze opory toczenia).

Rowery Kross MTB są dostępne zarówno w wersji damskiej jak i męskiej. Wyższe modele są teoretycznie przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn (brak opadającej ramy), nie mniej standardowo kobiety, które się ścigają, także jeżdżą już na takich ramach.

Rowery górskie Kross – jaki rozmiar ramy

Aby być zadowolonym z zakupu i w 100% wykorzystać potencjał, rowery górskie Kross należy kupować z zachowaniem rozmiaru ramy. Jakie rozmiar ramy wybrać? O tym szczegółowo przeczytasz tutaj. Rozmiar ramy w rowerach górskich Kross to kluczowa sprawa, gdyż może zaważyć na przyjemności jazdy ale i bezpieczeństwie! Warto o tym pamiętać, wybierając rower przez internet.