Rowery elektryczne Kross

Rowery elektryczne Kross w sezonie 2023 i 2022, czyli najnowszy krzyk mody w branży rowerowej. Zobacz, jakie rowery elektryczne Krossa warto kupić, czytając opinie i recenzje.

Rowery elektryczne Kross czyli polska myśl technologiczna

Polskie rowery elektryczne to już bogata gama produktów. Nie chodzi tutaj o tanie chińskie badziewie, sprowadzane do polski i sprzedawane pod polskimi markami. Mówimy o polskich rowerach elektrycznych, które powstają w kraju nad Wisłą i cieszą oko oraz nogę rowerzysty!

Jak reklamują się rowery elektryczne Kross? W taki sposób: “za daleko na dojazd rowerem do pracy? Nie lubisz tłuc się samochodem do ulubionego lasu lub jeziora za miastem? Trans Hybrid to początek rewolucji w twoim życiu!”. Jak widzisz, producent stawia na użyteczność rowerów elektrycznych.

Rodzaje e-bików Krossa

Co warte uwagi, w kolekcji Krossa znajdują się rowery elektryczne różnych rodzajów. I tak mamy do czynienia z rowerami elektrycznymi górskimi, jak Kross Soil Boost. Mamy też rower elektryczny Kross Trans Hybrid. Nie zabrakło również modelu dla kobiet w postaci Kross Lea Boost 1.0.

Jak działają rowery elektryczne Kross

Rozwój gamy produktów oznaczonych jako “rowery elektryczne” staje się faktem. Rowery elektryczne nie są to rowery ani motorynki. Działają na zupełnie innych zasadach. Silnik jest tylko wspomagaczem dla pracy mięśni nóg. Przydaje się zwłaszcza wówczas, gdy musimy wjechać pod stromy podjazd. Rowery elektryczne Kross pozwalają cieszyć się przyjemną i lekką jazdą na rowerze, bez względu na nawierzchnie, nachylenie terenu czy silny wiatr. Także wiek rowerzysty nie ma tutaj znaczenia.

Rowery elektryczne Krossa są wyposażone w silnik Shimano i baterię tej samej marki. Tradycjonaliści w kręgach rowerzystów kpią z rowerów elektrycznych MTB, wolą pozostać przy rowerach górskich Krossa. Nie mniej mamy wolny rynek i każdy decyduje za siebie. Sprawdź opinie o rowerach elektrycznych i dodaj własny komentarz.