rowery merida opinie

Rowery Merida 2022/2021

Merida to znana i ceniona marka rowerów. Posiada w swojej ofercie rowery górskie, crossowe, trekkingowe i dziecięce. Zobacz katalog rowerów Merida 2022.

Przed wyborem konkretnego roweru Merida zapoznaj się z tym artykułem, który pomoże wybrać odpowiedni rodzaj roweru. Kolejna ważna kwestia przed zakupem roweru to odpowiedni rozmiar ramy. Zobacz na osobnej stronie jaki rozmiar ramy wybrać, aby zakupić dopasowany do siebie rower Merida.

Merida – rowery górskie

Rowery górskie Merida to katalog wielu rowerów, z których każdy znajdzie coś dla siebie.

Merida – rowery trekkingowe

Rowery trekkingowe Merida to znane i cenione modele.

rowery merida crossowe opinie

Rowery Merida crossowe

Merida – rowery crossowe

Rowery crossowe Merida w dwóch wariantach: męskim i damskim.

rowery merida górskie

Rowery Merida górskie

Merida – rowery szosowe

Rowery Merida – polski producent rowerów

merida rowery opinie

Merida to firma projektująca, budująca i sprzedająca rowery. Została założona na Tajwanie w 1972 roku przez Ike DH Tsenga. Centrum Badawczo-Rozwojowe firmy znajduje się w Niemczech. Nazwa Me-Ri-Da składa się z trzech chińskich sylab: „Me” oznacza piękny, „Ri” wygodę, a „Da” płynność i mobilność.
Merida – opinie i ocena

Rowery Merida znajdują się w czołówce światowej rowerów zarówno rekreacyjnych jak i amatorskich. Miliony ludzi na całym świecie jeździ na rowerach Merida i chwali sobie jakość oraz estetykę. Merida jest na polskim rynku konkurencją dla rowerów Kellys i rowerów Kross.

Oceń
[Total: 6 Average: 3.8]