Rowery Kellys 2022/2021

Rowery Kellys – katalog rowerów 2022/2021. Zanim zdecydujesz się na zakup, sprawdź opinie i recenzje. Znajdziesz tutaj opisy rowerów Kellys, specyfikacja i wszystkie sklepy w jednym miejscu.

Jaki rower Kellys warto kupić? Czym się charakteryzują poszczególne modele? Na te i inne pytania odpowiadamy pod każdym modelem. Rowery KELLYS to kolekcja jednośladów z roczników 2022 – 2021. W naszej porównywarce znajdują się opisane rowery do różnych zastosowań.

Rowery Kellys – słowacki producent rowerów

Kellys to słowacka firma z branży rowerowej. Produkują rowery i ramy rowerowe.

Firma powstała w 1991 roku, założona przez dwóch braci – Petera i Brano Divinec. Kellys posiada montownię rowerów w byłej fabryce Skody. Pod własną marką, firma sprzedaje rowery od 1994 roku. Założyciele Kellys rozumieli, że rower jest ważnym elementem w ich życiu i bez niego nie mogli czuć się kompletni. Chcieli podzielić się swoim doświadczeniem z innymi ludźmi, aby poczuli to samo. Chcieli dać innym to, co znają najlepiej – rower.

Projektowanie i produkcja rowerów to nie tylko łączenie elementów mechanicznych. To coś więcej. Liczy się cel, dla którego tworzony jest rower, ponieważ ma on wyjątkową misję do spełnienia w życiu każdego człowieka. Ta misja nadaje każdemu rowerowi Kelly znaczenie jego istnienia, mówi – Peter Divinec, dyrektor generalny Kellys

Firma zaczęła od skromnego garażu do wynajmowania rowerów, ale bracia Divinec od samego początku mieli pomysł na produkcję rowerów. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i determinacji założycieli, Kellys rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku. W ciągu zaledwie dwóch lat udało się uzyskać obroty rzędu 30 tys. sprzedanych rowerów. W dzisiejszych czasach Kellys eksportuje rowery do 35 krajów na całym świecie.

Na Słowacji jest to największy producent rowerów. Produkty tej firmy są również bardzo popularne w Polsce, o czym świadczy spora sprzedaż w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Firma chwali się, że już ponad 2 miliony rowerzystów jeździ na rowerach tej marki. To znakomity wynik!

Obecnie rowery Kellys zaliczają się do czołówki jeśli chodzi o osprzęt i wykonanie.

Kellys dba o rozwój ram i myśl technologiczną. Firma posiada laboratorium, które udoskonala rowery i pracujące nad nowościami. Co roku nowy katalog rowerów Kellys jest potwierdzeniem ogromu pracy, jaką wykonują specjaliści na Słowacji.

Rowery Kellys – ceny

Ceny rowerów Kellys zależą od rodzaju roweru, który będziesz chciał kupić.

Najdroższe są oczywiście rowery górskie na podwójnej amortyzacji, rowery szosowe i rowery triathlonowe. Aby je kupić, musisz liczyć się z wydatkiem od kilku do kilkunastu tysięcy złotych za sztukę. Dwa – kilka tysięcy złotych należy wydać za rowery crossowe i trekkingowe. Najtańsze są rowery górskie rekreacyjne, rowery miejskie i pierwsze modele trekkingów oraz crossów. Rowery dla dzieci kosztują od kilkuset do 2000 złotych.