Kross SETO

Kross Seto 2018/2017 – cena 1999 zł. Męski rower miejski typu urban...

Kross INZAI

Kross Inzai 2018/2017 – cena 2999 zł. Wysokiej klasy męski rower miejski...

Kross NORU

Kross Noru 2018/2017 – cena 1799 zł. Rower miejski typu urban, nazywany...

Kross FLEX 2.0

Kross Flex 2.0 2018/2017 – cena 1299 zł. Rower miejski typu urban...

Kross FLEX 3.0

Kross Flex 3.0 2018/2017 – cena 1599 zł. Rower miejski, popularny składak...

Rowery miejskie Kross

Rowery miejskie Kross w nowym sezonie rowerowym 2019 są zdecydowanie lepiej wyposażone. Marka Kross wypuściła z taśmy produkcyjnej zupełnie nowe rowery miejskie. Rowery miejskie Krossa dzielą się na: urban, składane, city i singlespeed. Przed zakupem sprawdź nasze opinie i recenzje, który pomogą kupić najlepszy rower miejski Kross.

Rowery miejskie Kross – przeznaczenie

Rowery miejskie Kross to nie tylko środek transportu, ale także świetny sposób na relaks i miłe spędzenie czasu ze znajomymi. Rzecz jasna zależy, jaki typ roweru miejskiego cię interesuje. Jeśli oczekujesz od roweru miejskiego Kross przede wszystkim środka transportu, to kup rower składany Kross Flex. Coś bardziej stylowego to rowery urban, np. Kross Seto czy Kross Inzai. Z kolei rowery city, dla osób ceniących wzór i piękno to cała oferta rowerów Le Grand – marki Krossa.

Wygląd rowerów miejskich Kross

Od fantazyjnie wygiętych ram w rowerach typu cruiser, po szerokie kierownice w damskich rowerach city. Rowery Kross miejskie to szeroka gama produktów, a większość jest opisana i zrecenzowana na naszym portalu. Obok rowerów miejskich nie da się przejść obojętnie, albo jest się ich wielkim zwolennikiem, ale wręcz przeciwnie.

Jedni wolą rowery miejskie zaprojektowane pod kątem miejskiej użytkowości, inni uwielbiają balonowy opony cruiserów. Wszystkie rowery miejskie Kross dzięki lekkiej konstrukcji doskonale sprawdzą się jako szybki, wygodny i jednocześnie stylowy środek transportu w mieście, a także poza nim. Zapraszamy do przeczytania recenzji rowerów miejskich i wybrania najlepszego.