Rankingi

Ranking rowerów crossowych 2023/2022

ranking rowerów crossowych

Ranking rowerów crossowych 2023/2022 jest połączeniem wiedzy specjalistów oraz zdania internautów. Ty także możesz oddać głos na wybrany rower.

Przed zakupem roweru crossowego warto przeczytać recenzje oraz zapoznać się z rankingiem. Ranking rowerów crossowych ma sprawić, że wybór odpowiedniego roweru  będzie o wiele łatwiejszy.

Ranking rowerów crossowych 2023/2022 jest efektem pracy specjalistów rowerowych oraz rowerzystów. Podczas jego układania bierzemy pod uwagę zdanie fachowców a także wyniki poniższych głosowań. Zachęcamy do oddawania głosu na wybrane rowery.

RANKING ROWERÓW CROSSOWYCH 2023

Rowery crossowe ujęte w rankingu zostały podzielone na kilka kategorii według przedziałów cenowych z porównywarki.

ROWERY crossowe do 1000 zł

Wartość pieniądza spada, zatem ceny będą szły stopniowo w górę. Sklepy rowerowe, które oferują rowery crossowe do 1000 zł.

Do 1000 zł znajdziemy rowery crossowe, ale będzie ich na rynku coraz mniej. Weź udział w sondzie i zaznacz rower, który jest wg Ciebie najlepszy w tej kategorii cenowej.

Loading poll ...

Przeczytaj artykuł Jaki rower crossowy do 1000 zł kupić

 

ROWERY crossowe do 1500 zł

Większość sklepów rowerowych oferuje crossówki do 1500 zł, ale nie każdy sklep ma dobrą ofertę cenową. W poniższych znajdziesz warunki które Cię zadowolą.

Podstawowe modele crossówek to ceny do 1500 zł. Mamy tutaj takie znane marki jak Kross, Merida czy Unibike. Zaznacz najlepszy rower crossowy do 1500 zł.

Loading poll ...

Przeczytaj artykuł Jaki rower crossowy do 1500 zł kupić

 

ROWERY crossowe do 2000 zł

Sklepy rowerowe, które mają w ofercie rowery crossowe w tej cenie. Możesz kupić u nich rower przez internet lub przyjechać stacjonarnie.

Wyższa półka z niższych półek, czyli crossówki do 2000 zł. Dobre i tanie rowery, wybierz swój ulubiony z poniższej listy. Takie marki jak Merida, Romet czy Kross są Ci z pewnością znane.

Loading poll ...

Przeczytaj artykuł Jaki rower crossowy do 2000 zł kupić

 

ROWERY crossowe do 2500 zł

Tego typu rowery są powszechnie znane i dostępne w sklepach rowerowych. Poniżej zestawienie najlepszych sklepów, które mają w ofercie rowery crossowe do 2500 zł.

Crossówki do 2500 zł to średnia klasa osprzętu. To też najpopularniejsze crossy i najchętniej kupowane. Oddaj głos na ulubioną markę: Kross, Merida, Romet, Unibike lub Scott.

Loading poll ...

Przeczytaj artykuł Jaki rower crossowy do 2500 zł kupić

 

ROWERY crossowe do 3000 zł

Ranking rowerów crossowych w kategorii do 3000 zł. Sprawdź listę sklepów, w których kupisz poszczególne modele crossówek w tej cenie. Za te sklepy rowerowe możesz być pewien.

Wśród rowerów crossowych do 3000 zł znajdziesz m.in. Rometa, Crossa, Meridę i Gianta. Polecane rowery dla wszystkich, ale zwycięzca jest jeden. Wybierz go z nami!

Loading poll ...

Przeczytaj artykuł Jaki rower crossowy do 3000 zł kupić

 

ROWERY crossowe do 5000 zł

Rower crossowe do 5000 zł nie są powszechnie dostępne w sklepach. Poniżej lista tych sklepów, gdzie możesz kupić te dobrej klasy crossówki.

Wysoka półka cenowa i jakościowa. Tutaj spotkasz rowery takich producentów jak Author, Merida i Kross. Wybierz najlepszą markę lub sprawdź rezultaty aby poznać opinie innych.

Loading poll ...

Przeczytaj artykuł Jaki rower crossowy do 5000 zł kupić

 

ROWERY crossowe do 8000 zł

Ranking rowerów crossowych 2020 kończymy spisem rowerów do 8000 zł. Sprawdź sklepy, które oferują najdroższe modele rowerów crossowych do 8000 złotych.

 

Ranking rowerów crossowych jest uaktualniany corocznie. Jeśli w rankingu brakuje crossówki, którą według Ciebie powinniśmy wprowadzić do rankingu, zgłoś ją na: kontakt@jakirowerkupic.pl

Oceń
[Total: 1 Average: 5]