Rowery crossowe Kross 2024/2023

Sprawdź, jakie rowery crossowe Kross znalazły się w najnowszym katalogu producenta na rok 2024 i 2023. Kliknij w artykuł i przeczytaj recenzję roweru crossowego marki Kross.

Rowery crossowe Kross – styl jazdy

Rowery Kross crossowe to typ, który nada się zarówno do lasu jak i na jezdnię. Ich wielofunkcyjność podkreślają sami rowerzyści, którzy wykorzystują rowery crossowe Kross na dojazdy do pracy ale też do wycieczek poza miasto.

Crossówki to połączenie roweru szosowego z trekkingiem i rowerem górskim. Opony w rowerach, jak np. w Kross Evado 1.0, 2.0, 3.0 i wyższych modelach są szersze, aniżeli w szosówkach. Rowery crossowe Kross można użytkować zarówno podczas jazdy po mieście jak i po lesie czy łąkach. Duże koła 28 cali nadadzą się świetnie do tych manewrów.

Jazda na rowerach crossowych Kross jest łatwa i przyjemna, ale pamiętajmy cel, w jakim zostały stworzone. Chodzi oczywiście o ekonomikę jazdy i szybkość. Wygoda jest tutaj na drugim miejscu. O wiele wygodniejsze są rowery trekkingowe Kross, które równie polecamy.

Rozmiar ramy w rowerze crossowym Kross

Kupując rower crossowy Kross pamiętaj o wyborze odpowiedniego rozmiary ramy. Od tego zależy, czy jazda na rowerze będzie dla Ciebie przyjemnością czy udręką. Klikając w wybrany rower przeczytasz o tym, jaki rozmiar ramy wybrać.

Przed zakupem roweru Kross crossowego warto spojrzeć na recenzje, opinie i komentarze kupujących. Wszystkie te znajdziecie w naszym serwisie, który jest największą w Polsce porównywarką rowerów. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą kupicie państwo najlepszy rower crossowy Kross.