Rowery Kross MTB 27,5

Rowery Kross MTB 27,5 w kolekcji producenta na rok 2024 i 2023. Zobacz, jakie rowery MTB 27,5 Kross weszły do najnowszego katalogu producenta.

Oprócz recenzji, przy każdym rowerze znajdziesz opis, specyfikację oraz rozmiary ram. Rowery Kross MTB 27.5 zobaczysz również na dołączonych zdjęciach. Kliknij w artykuł i przeczytaj recenzję roweru górskiego na kołach 27.5″ marki Kross.

Rewolucja w rozmiarach kół Kross MTB 27,5 cali

Rowery MTB 27,5 cala prześcignęły zainteresowaniem swoich starszych kuzynów na kołach 26 cali. Powody są czysto naukowe i rynkowe. Otóż w każdych testach wychodzi, że koła 27,5″ zachowują się lepiej na zróżnicowanej trasie. Rowery Kross MTB 26 słabiej wypadają na ubitych drogach, gdzie z uwagi na większe opory toczenia lepiej prezentują się koła 27,5 cala.

Rowery MTB 27,5 w kolekcji górali Krossa

Kolekcję rowerów górskich na kołach 27,5″ marki Kross otwierają Hexagony: Hexagon 2.0, 3.0, 4.0. Są to rowery rekreacyjne, które dobrze sprawdzają się w stosunkowo łatwym terenie. Będą cieszyć głównie tzw. “niedzielnych rowerzystów”. Następne w kolejce są rowery Kross MTB 27,5 w postaci Leveli: Level 1.0, 2.0, 3.0 itd. Są to już rowery o sportowej geometrii ramy, przeznaczone dla osób lubiących adrenalinę i chcących się ścigać w wyścigach i maratonach XC.

Przed zakupem roweru Kross MTB 27,5 cala przeczytaj opinie i recenzje zamieszczone w naszym serwisie. Kliknij w wybrany rower aby poznać jego charakterystykę i zobaczyć zdjęcia. Porównywarka rowerów Jakirowerkupic.pl ułatwia zakup roweru górskiego i ma w swojej bazie wszystkie rowery górskie Kross.