Rowery Kross MTB 26

Rowery Kross MTB 26 cali z kolekcji 2024 i 2023. Zobacz, jakie rowery MTB 26 Kross weszły do najnowszego katalogu producenta. Kliknij w artykuł i przeczytaj recenzję roweru górskiego na kołach 26″ marki Kross.

Rewolucja w rozmiarach kół Kross MTB 26 cali

Rowery górskie Kross 26 cali cieszą się sporym zainteresowaniem, choć niewątpliwie mniejszym niż jeszcze kilkanaście lat temu. I nie chodzi wcale o jakość produktów Krossa – asortyment tej firmy wyróżnia się atrakcyjnym designem oraz innowacyjnymi projektami konstrukcji. Jeżdżąc na rowerach MTB Krossa można liczyć na najwyższe wrażenia z jazdy. Niestety, z biegiem lat nastąpiła rewolucja w rozmiarach kół. Odchodzi się powoli od kół 26 cali na rzecz rowerów Kross MTB 27,5 cala.

Rowery górskie Kross 26″

W kolekcji rowerów Kross MTB 26 mamy jeszcze kilka modeli wartych uwagi. Są to między innymi Kross Hexagon 1.0 i 2.0. Najniższe rozmiary ram, czyli XS-ki są kupowane bardzo często jako prezent komunijny. Nie mniej osoby niższe, mierzące poniżej 170 cm mogą jak najbardziej czuć się dobrze. Rowery Kross MTB 26 cali to sprzęt nowoczesny i sprawdzony przez dziesiątki lat.

W naszym serwisie udostępniamy recenzje i opinie o rowerach Kross MTB 26 cali, wraz ze zdjęciami i możliwością skomentowania. Zapraszamy do sprawdzenia opinii przed finalnym zakupem roweru.