Rowery Kross 29er

Rowery Kross 29er w najnowszej kolekcji 2024 i 2023. Prześledź rowery 29er Kross, które znalazły się w najnowszym katalogu producenta. Kliknij w rower i przeczytaj recenzję 29-tki marki Kross.

W opisie znajdziesz również opinie innych rowerzystów, komentarze a także specyfikację. To ważne informacje, które pomogą wybrać odpowiedni rower i dokonać właściwego zakupu.

Rewolucja w rozmiarach kół Kross 29er

Rowery 29er muszą mocno walczyć o miano najpopularniejszych. Jeszcze kilka lat temu zdawało się, że 29er będą najlepiej sprzedającymi się rowerami, zaraz po rowerach Kross MTB 26. Czas zweryfikował te przewidywania. Obecnie najlepiej sprzedające się rowery to te na kołach 27,5 cala. Rowery Kross MTB 29er są na drugim miejscu.

Dla kogo rowery 29er?

Rowery Kross MTB 29er są przeznaczone przede wszystkim dla osób wysokich. Jeśli mierzysz powyżej 185 cm, to 29er będzie rowerem idealnym dla Ciebie. Najlepsze ścigacze są wyłącznie na kołach 29 cali. Choć trudniej jest nad nimi zapanować na zakrętach, to mają o wiele mniejsze opory toczenia i są po prostu szybsze.

Kolekcję rowerów górskich na kołach 29er marki Kross otwierają Hexagony: Hexagon 4.0 i 5.0. Są to bardziej rowery rekreacyjne, dla osób wysokich, ale które podchodzą do kolarstwa bardzo lekko. Następne w katalogu są rowery Kross 29er w postaci Leveli, m.in. Level 2.0, 5.0, 7.0, 15.0. Im wyższy numer przy rowerze, tym lepszy osprzęt prezentuje i tym lepiej będzie się sprawował w terenie.

Polecamy przed kupnem roweru 29er poczytać opinie na jego temat. Może to bardzo pomóc przy wyborze odpowiedniego roweru. W naszym serwisie Jakirowerkupic.pl udostępniamy możliwość skomentowania każdego roweru oraz zapoznania się z jego recenzją. Przy każdym rowerze znajduje się także lista sklepów, gdzie możesz nabyć rowery 29er Kross w najlepszych cenach.