Rowery górskie damskie Kross

Rowery górskie damskie Kross w sezonie 2022 i 2021. Zobacz, jakie rowery MTB damskie Kross weszły do najnowszego katalogu producenta. Kliknij w artykuł i przeczytaj recenzję roweru górskiego damskiego marki Kross.

Dla kogo rowery damskie MTB Kross

Rower górski damski Kross to znakomity prezent dla pań, które spędzają czas jeżdżąc pod różnych trasach. Jeśli kobieta chce jeździć tylko po mieście, ewentualnie po jakichś ścieżkach utwardzonych, to lepszym wyjściem będzie rower miejski Kross.

Ceny rowerów damskich MTB Kross

Rower górski marki Kross to wybór dla Pań, które chcą połączyć komfort jazdy z nie za wysokim budżetem. Rowery górskie damskie Kross są zróżnicowane pod kątem cen. Od najtańszych w zasięgu 1500 zł, po najdroższe kosztujące blisko 10 tysięcy złotych. Ta różnica bierze się z materiałów, z jakich będzie wykonana rama i osprzęt roweru.

Jest to korzystne z uwagi na fakt, że rower może wybrać dla siebie osoba jeżdżąca niewiele lub sporadycznie, a także profesjonalistka. Warto przypomnieć, że na rowerach górskich Krossa jeżdżą reprezentantki Polski w kolarstwie górskim! Te najwyższe modele mają jednak ramę męską i należy ich szukać w kategorii Rowery Kross 29er.

Nazewnictwo

Rowery górskie damskie Kross to przede wszystkim rowery o nazwie Lea. Są dostępne na kołach 26 i 27,5 cala. Za najpopularniejsze uchodzą Kross Lea 1.0, 3.0., 5.0 a także rower elektryczny Kross Lea Boost 1.0.