Porady rowerowe

Rowery Tabou – polska marka rowerowa, którą warto znać

Polskie rowery Tabou
Gdy chcesz wybrać dobry rower dla siebie, największym wyzwaniem będzie znaleźć taki jego model, który wyjdzie najtaniej, a jednocześnie będzie dobry jakościowo. Warunki te spełnia polska marka rowerowa Tabou.

Oferta rowerów na rynku i Tabou

Oferta supermarketów to modele różnych firm – bardzo tanie, ale zawodne. Z kolei ceny rowerów profesjonalnych potrafią mocno zdziwić. Jednak Tabou, marka rowerów z Polski, potrafi znaleźć kompromis, oferując tanie, a jednak dopracowane modele, które zaprojektowali pasjonaci – sprawdzą się więc dla każdego. Tym bardziej, że rowery Tabou są mocno zróżnicowane i znaleźć można wśród nich rowery męskie, damskie, dla dzieci, górskie, BMX-y, do miasta, i szosowe. Słowem wszystkie popularne typu współczesnych rowerów.

Rowery crossowe

Sprzęt crossowy to coś, o czym dobry producent rowerów nie może zapominać. Pamiętali o tym projektanci z Tabou, tworząc linię Tabou Flow. Pojazdy te są uniwersalne i nadadzą się zarówno do jazdy po mieście, jak i poza nim. W sprzęcie tym zadbano o wygodę jazdy bez względu na podłoże.

Rowery trekkingowe

O ile rowery crossowe są po prostu uniwersalne, to już dla osób często jeżdżących na długie wycieczki, bardziej wskazana będzie linia Tabou Kinetic. W jej przypadku opisywana marka rowerowa zadbała o odpowiednie osprzętowanie dla tego typu zastosowania, takie jak oświetlenie przednie i tylne, czy możliwość wygodnego zamocowania sakw rowerowych.

Rowery górskie

Co z osobami, które uwielbiają bardziej przygodową jazdę i nieco adrenaliny? Z myślą o nich powstały polskie rowery Tabou Wizz. Są to rowery górskie, czyli inaczej mówiąc sprzęt typu MTB. W tym przypadku producent zadbał nie tylko o wzmocnione ramy (jakże ważne przy jeździe po wymagającym terenie), ale i odpowiednią amortyzację . Na uwagę zasługują także wykorzystane w tej linii hamulce. Wracając do ram – Tabou zadbało o wybór pomiędzy ramami 15-, 17- i 19-calowymi, co daje możliwość dopasowania do własnego wzrostu (mniejsze są polecane kobietom, większe mężczyznom)

Rowery młodzieżowe

Oczywiście rowery dla dorosłych to nie wszystko, producent zadbał także o tanie rowery młodzieżowe z linii Tabou Junior. Wśród nich dostępne są minidamki Queen i młodzieżowe rowery górskie Poison oraz Topshe. Co więcej, powstał także model dla bardziej wymagającej młodzieży – wyposażony w ramy 24- lub 26-calowame. W ich przypadku na uwagę zasługuje większa liczba przerzutek i bardziej agresywny bieżnik.

Rowery dla dzieci

W ofercie Tabou znalazły się także jednoślady dla dzieci. Rowery Kids cechują się żywymi kolorami, a producent zadbał o wyposażenie ich w dzwonki, koszyki i inne akcesoria przydatne w rowerkach dziecięcych.

Rowery BMX

Co jeśli kogoś interesują rowerowe akrobacje i jazda freestylowa? Tego typu aktywność jest coraz bardziej popularna wśród młodych ludzi i warto znaleźć polecane rowery także dla tego sposobu jazdy. Okazuje się, że istnieją i takie – czego dowodem jest linia Tabou Gravity. Cechują się one mocną ramą i małymi, 20-calowymi kołami. Co ważne, wyposażono je w hamulce przednie i tylne, co odpowiada potrzebom użytkowników rowerów BMX.

Podsumowanie

Tanie rowery damskie i męskie nie muszą być niskie jakościowo. Jeżeli zamiast modeli typu „no name” poszukasz oferty wprowadzonej przez producenta, którego projektanci są pasjonatami – a tak jest w przypadku polskiej marki Tabou – możesz liczyć na wysoką jakość. Co więcej, w tym konkretnym przypadku pojawia się także najlepsze połączenie ceny z dopracowaniem wszystkich szczegółów, tak technicznych, jak i wizualnych. Inaczej mówiąc – warto znać i kupować polskie rowery Tabou!

Oceń
[Total: 0 Average: 0]

Napisz opinię