Porady rowerowe

Porady rowerowe online

porady rowerowe online

Porady rowerowe ONLINE – bezpłatna usługa skierowana do osób, które planują kupić rower i szukają profesjonalnej porady. 

Zadaj pytanie W formularzu A OTRZYMASZ:

  • porady doświadczonych rowerzystów – Twoje pytanie (bez danych osobowych) zostanie opublikowane na naszym profilu na Facebooku
  • atrakcyjną ofertę zakupu roweru –  napisze lub zadzwoni do Ciebie specjalista z naszego partnerskiego sklepu rowerowego, z propozycją sprzedaży roweru który spełnia Twoje wymagania
  • na wybrane, najbardziej szczegółowo opisane zapytania odpowiadamy również sami, podając listę 3-4 rowerów dopasowanych do Twoich potrzeb – nasza odpowiedź pojawi się w dziale Pytania i odpowiedzi

NAPISZ E-MAIL

kontakt[at]jakirowerkupic.pl

POMOŻEMY WYBRAĆ ROWER

Do uruchomienia usługi Porady Rowerowe ONLINE skłoniły nas wiadomości od osób, które chcąc kupić rower mają kłopot z tym jaki wybrać. Chodzą od sklepu do sklepu, a w każdym sprzedawca zachwala to, co ma na stanie. Aby dokonać dobrego wyboru musieliby obejść wszystkie sklepy w okolicy a dodatkowo mieć wiedzę, aby porównać proponowane rowery. Jeśli nie ma wśród Twoich znajomych osoby, która pomoże w zakupie roweru, to skorzystaj Porady Rowerowej ONLINE.

W sklepach stacjonarnych ceny rowerów są wyższe niż w internecie a różnica sięga nierzadko od 100 do 500 złotych. Dzieje się tak, ponieważ sprzedawcy wliczają do ceny roweru koszt obsługi klienta. Jest to normalne i nie ma powodu, aby się denerwować. Pamiętaj, rower ma Ci służyć na wiele lat dlatego porada rowerowa jest równie cenna jak porada prawnika czy porada podatkowa.

Porady Rowerowe ONLINE wychodzą na przeciw Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Zamów opinię i kup wybrany rower w sklepie stacjonarnym – dokonując przymiarki, lub w internecie – oszczędzając od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

7 powodów, dla których warto skorzystać z porady rowerowej ONLINE

  1. Nie jesteśmy związani z żadną marką rowerową. Bierzemy pod lupę wszystkie rowery, aby wybrać dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
  2. Otrzymasz od nas wyłącznie praktyczną wiedzę na temat proponowanych rowerów.
  3. Dowiesz się jaki rozmiar ramy jest dla Ciebie odpowiedni.
  4. Otrzymasz propozycje dostosowane do Twoich możliwości cenowych.
  5. Oszczędzisz czas poświęcony na chodzenie po sklepach.
  6. Zaoszczędzisz pieniądze, które sprzedawca wliczyłby do ceny roweru w sklepie stacjonarnym.
  7. Decyzję o zakupie w sklepie podejmiesz sam. My pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru.

Czekamy na Twoje pytanie: wypełnij powyższy formularz
Odpowiedzi na dotychczasowe pytania znajdziesz w dziale Pytania i odpowiedzi

Oceń
[Total: 0 Average: 0]