Rowery Unibike

Rowery Unibike – zanim sięgniesz do portfela, sprawdź rower który chcesz kupić. Recenzje rowerów Unibike, opinie i wszystkie sklepy w jednym miejscu. Najnowsze zdjęcia rowerów i porady zakupowe dotyczące rowerów Unibike.

Jaki rower marki Unibike wybrać, to pytanie które zadaje sobie wielu kolarzy. Rowery UNIBIKE to cały wachlarz produktów. Znajdziesz tu rowery do jazdy rekreacyjnej i sportowej, rowery męskie i damskie oraz dla dzieci. Unibike to znany w Polsce producent rowerów.

Rowery Unibike – polski producent rowerów

Unibike to polska firma z branży rowerowej. Zajmuje się produkcją ram i rowerów.

Firma Unibike została założona w 1990 roku w Bydgoszczy. Jako jedna z pierwszych wprowadziła na polski rynek rowery producentów zagranicznych, będąc podobnie jak inne polskie marki na początku lat 90. sprzedawcą zagranicznych rowerów. Obecnie Unibike jest producentem rowerów, który z całą pewnością jest w TOP3 firm rowerowych w Polsce. Komponenty używane do montażu są produkcji najbardziej renomowanych firm światowych. Rowery Unibike są doceniane nie tylko przez rowerzystów, ale także przez najpoczytniejsze czasopisma rowerowe w Polsce. We wszelkich testach rowery Unibike wypadają bardzo dobrze.

Unibike co roku ulepsza swoje ramy. Sztab ludzi specjalistów cały czas pracuje nad nowymi konstrukcjami, które zapewnią niską wagę ramy, a jednocześnie jej trwałość przez wiele lat. Firma oferuje rowerzystom przedłużenie do 5 lat gwarancji na ramę. Świadczy to o tym, że producent jest pewny swojej jakości. W rowerach są mocowane komponenty znanych firm, takich jak SR Suntour czy Shimano.

Rowery Unibike – ceny

Ceny rowerów Unibike są uzależnione od rodzaju i modelu.

Najdroższe są najwyższe modele rowerów górskich na kołach 29 cali, crossowych i trekkingowych. Aby je kupić należy liczyć się z wydatkiem ponad 4 tysięcy złotych za sztukę. Niższe modele są tańsze i ich ceny oscylują w granicach nieco ponad 2 tysięcy złotych. Najtańsze (w granicach tysiąca-półtorej tysiąca złotych) są rowery górskie rekreacyjne (Mission) i pierwsze modele trekkingów oraz crossówek. Rowery dziecięce kosztują od kilkuset do 1000 złotych.