Jaki rower crossowy do 2000 zł

Jaki rower crossowy do 2000 zł?

Rowery crossowe do 2000 złotych są to dobre i porządne rowery, które posłużą przez wiele lat. Jeśli nie wiesz, jaki rower crossowy do 2000 złotych kupić, to dobrze trafiłeś. W kategorii crossówek rowery w tej cenie sprzedają się genialnie. Rowery crossowe do 2000 zł są popularne i dobrze wyposażone.

ROWERY CROSSOWE DO 2000 ZŁ

Rower crossowy wskazany dla osób, które w jeżdżą po drogach utwardzonych, ścieżkach rowerowych i asfalcie. Nadaje się do jazdy szybkiej i rekreacji sportowej. Do jazdy turystycznej jest słaby z uwagi na profil ramy i niezbyt wygodne siodełko.
Rowery crossowe do 2000 złotych posiadają w standardzie koła w rozmiarze 28″, aluminiową ramę i wytrzymałe przerzutki. Aby odpowiedzieć na Twoje pytanie jaki rower crossowy do 2000 złotych kupić, wyszukaliśmy trzy rowery crossowe, które możesz rozważyć podczas kupowania. Gdybyś nie posiadał wystarczającej gotówki aby sfinalizować zakup, możesz rozważyć zakup na raty.

Opcja rowery na raty jest coraz bardziej popularna w Polsce. Pozwala ona na zakup dobrej klasy roweru, który posłuży wiele lat. Jest to dobra alternatywa dla zakupu taniego chłamu z marketu “made in china”. Możesz też zawsze potargować się ze sprzedawcą – a nuż ci się uda i zejdzie z ceny? Niektórzy z kolei czekają na koniec sezonu, aby kupić rower. To jest jednak obwarowane pewnym ryzykiem, iż rowerów już nie będzie na magazynach.

rower CROSSOWY DO 2000 zł posiada:

  • aluminiową ramę,
  • amortyzowany widelec 63mm skoku,
  • 24 biegi,
  • przerzutki Shimano Alivio,
  • manetki Shimano Altus,
  • hamulce hydrauliczne,
  • opony 28cali,
  • aluminiowe pedały,
  • waga ok. 15kg.

Przy zakupie rowerów crossowych musisz wiedzieć, że producent nie dodaje do nich dodatkowych akcesoriów, w tym podpórki, oświetlenia i błotników. Możesz je dokupić sobie sam, najlepiej w tym samym sklepie gdzie którym kupujesz rower. Z tego względu, że sprzedawca pomoże Ci dobrać odpowiednie akcesoria, zamontować je w rowerze a nawet udzielić na nie rabatu. Kupując rower przez sieć, na 99% akcesoria nie będą zamontowane. Będziesz je musiał sam dokręcić. Nie jest to trudne, ale mimo wszystko wymaga pewnej fachowej wiedzy na temat rowerów.

rowery CROSSOWE DO 2000zł

W poniższym zestawieniu rowery crossowe uszeregowane zostały od najtańszych do najdroższych, choć są w podobnych cenach. Tytuł brzmi rowery crossowe do 2000 złotych, ale poniżej są podane rowery nieco droższe. Nie jest to błąd, po prostu zawsze warto wydać 100-120 zł więcej i mieć lepszy sprzęt. A możesz również zapytać sprzedawcę o rabat lub kupić rower po sezonie, gdy jego cena jest automatycznie niższa.

ROMET ORKAN 3

cena

katalogowa – 1999zł
po sezonie – do 1599zł

Romet Orkan 3

Romet Orkan 3

ORKAN 3 to porządny rower crossowy, który został wyprodukowany w polskiej fabryce Rometu. Romet Orkan 3 jest wyposażony w aluminiową ramę, w dwóch malowaniach: czarno-czerwonym i kremowo-żółtym. Na plus prowadzenie linek pod ramą.

Rower został wyposażony w 24 biegi i przerzutkę Shimano Alivio T4000. Posiada manetki Altus M310 i hamulce hydrauliczne. Opony w rowerze to Michelin Protek.

Romet Orkan 3porównaj ceny w sklepach

SPRAWDŹ W SKLEPACH ->


MERIDA CROSSWAY 20-D

cena

katalogowa – 1999zł
po sezonie – do 1599zł

Merida Crossway 20-D

Merida Crossway 20-D

Merida to znana i ceniona marka na polskim rynku rowerowym. Rower Crossway 20-D jest popularny w swojej kategorii cenowej i dobrze się sprzedaje. Ma aluminiową ramę w jednym, ciemnoniebieskim malowaniu. Wygląda drogo i estetycznie.

Został wyposażony w 24 przełożenia, przerzutkę Shimano Acera a także manetki Shimano Altus.

Rower posiada również hamulce tarczowe hydrauliczne marki Tektro .

Merida Crossway 20-Dporównaj ceny w sklepach

SPRAWDŹ W SKLEPACH ->


KROSS EVADO 4.0

cena

katalogowa – 2099zł
po sezonie
– do 1779zł

kross evado 4.0

Kross Evado 4.0

Kross to polska, najlepsza marka rowerowa, bardzo popularna także w Europie. Evado 4.0 należy do najlepiej sprzedających się rowerów crossowych z całej kolekcji Krossa. Malowanie bardzo ładne i minimalistyczne, występuje w jednym kolorze: grafitowo-niebieskim macie.

Wyposażony w 24 biegi, przerzutkę Shimano Alivio, a także manetki Altis. Na wyróżnienie zasługują hamulce hydrauliczne Tektro.

Kross Evado 4.0przeczytaj opis poszerzony


JAKI ROWER CROSSOWY DO 2000 ZŁ – porównanie

Pogrubieniem zaznaczyliśmy najlepszy osprzęt w poszczególnych rowerach. Kupując rower, nawet inny niż poniżej opisane, sugeruje się właśnie tymi elementami. Widelec, hamulce, przerzutki – to jest podstawa, aby wiedzieć czy rower jest dobry czy nie. Oczywiście swoje robi również rama i spawy.

ROMET
Orkan 3
MERIDA
Crossway 20-D
KROSS
Evado 4.0
WidelecSR Suntour NEX DS-RL 63mm skoku
SR Suntour NEX HLO 63mm skoku
SR Suntour NEX HLO 63mm skoku
Liczba biegów242424
Przerzutki przód/tyłShimano Acera TY-51 / Shimano Alivio T4000
Shimano TY8s 48

/

Shimano Acera-X 8

 

Shimano Altus FD-M191 / Shimano Alivio RD-T4000
ManetkiShimano Altus
Shimano Altus
Shimano Altus
Hamulcetarczowe hydrauliczne
Tektro TA hydrauliczne
Tektro Disc HDC-300 hydrauliczny
OponyMichelin Protek Cross 700×35
Cross 700 40C
Schwalbe CX Comp Kevlar Guard 28″x1,5″
Waga14.8kg15.1kg 14.6kg
Cena
1999zł1999zł2099zł

Powyższe trzy rowery crossowe do 2000 złotych wybraliśmy zgodnie z własnym przekonaniem i doświadczeniem. Są to jedne z najpopularniejszych rowerów crossowych na rynku w swojej kategorii cenowej. Możesz również rozważyć rower crossowy Giant Roam, który także jest w przedziale do 2000 złotych. Pamiętaj, że siedzenie na tych rowerach nie jest najwygodniejsze, bo i takie ma nie być. To są rowery szybkie i w tym celu zostały stworzone.

Oceń
[Total: 2 Average: 4.5]