Rowery trekkingowe Unibike

Rowery trekkingowe Unibike w sezonie 2019 – zobacz i kup wybrany model. Posiadamy także opisy rowerów trekkingowych Unibike z roku 2018. Po to, abyś mógł skorzystać z promocji rowerowych oferowanych przez sklepy.

Rowery trekkingowe Unibike vs cross

Kupić rower trekkingowy czy crossowy? To jest pytanie, jakie zadaje sobie co sezon wiele osób. Sprawa wydaje się prosta. Jeśli chcesz jeździć rekreacyjnie, dalekie podróże to Twój konik, to nie zastanawiaj się wiele tylko kupuj rower trekkingowy.

Z kolei jeśli oczekujesz od roweru szybkości, lekkości i aby pomógł Ci nie spóźnić się do szkoły lub pracy, to bierz crossówkę.

Możesz też rozważyć coś pomiędzy. To w ofercie Unibike tzw. crossówki EQ. Czyli rowery wyposażone w bagażnik i podpórkę. Przykładem niech będzie Unibike Flash EQ.

Trekkingi marki Unibike

Uchodzą za jedne z najlepszych w Polsce. Zarówno pod kątem ceny jak i osprzętu. Drożeją z roku na rok z uwagi na wyższą jakość ale i rozpoznawalność marki. Jednak nadal cieszą się niesłabnącą, dobrą opinią rowerzystów. Najtańszym trekkingiem Unibike jest Vision, a najdroższym Unibike Globetrotter.