Partnerzy

MC Sport – sklep rowerowy Łódź

MC sport Łódź

MC Sport to znany i ceniony sklep rowerowy, mający swoją siedzibę w Łodzi. Sklep handluje nie tylko stacjonarnie, ale i przez internet.

Właścicielem firmy MC Sport jest Pan Michał Ciesielski, mający za sobą wiele lat ścigania się na rowerach górskich, między innymi w zespole Kross Team. Wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży rowerowej sprawiają, że usługi świadczone przez firmę uzyskują pochlebne opinie wśród klientów.

W sklepie rowerowym pracują prawdziwi fachowcy. Praktycy i pasjonaci kolarstwa. Jednym z takich specjalistów jest Pan Krzysztof Kosior – legenda łódzkiego MTB. Krzysztof Kosior miał okazję ścigać się na rowerach w okresie świetności polskiego MTB, między innymi ze śp. Michałem Galińskim, reprezentantem Polski.

MC Sport handluje rowerami przede wszystkim marek Kross i Giant. W ofercie znajdują się rowery górskie, trekkingowe, miejskie, szosowe i dziecięce. Sklep posiada również akcesoria i odzież rowerową. Na terenie sklepu działa równocześnie serwis rowerowy, który świadczy pełną gamę usług począwszy od drobnych napraw aż po pełne przeglądy.

Zapraszamy do odwiedzin sklepu rowerowego MC Sport wszystkich, którzy szukają dobrego roweru i chcą uzyskać profesjonalną pomoc i doradztwo. Firma świadczy swoje usługi na terenie województwa łódzkiego oraz prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski.

Zobacz rowery: link

Oceń
[Total: 0 Average: 0]

Napisz opinię