Rowery Kross junior

Rowery dla starszych dzieci KROSS junior 24 cale. Zapoznaj się z naszymi recenzjami i opiniami i sprawdź, jakie rowery junior Kross warto zakupić w sezonie 2024. Kliknij w artykuł i przeczytaj recenzję roweru junior marki Kross.

Dla jakich dzieci Kross junior 24 cale

Rower Kross junior 24 cale jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-8 lat o wzroście 130-155 cm. Kupując rower dziecku, warto zabrać je ze sobą do sklepu, aby przymierzyło się. Ile to było przypadków, gdy rodzice kupowali za duży rower, zrażając tym samym dzieciaka do uprawiania kolarstwa? Zbyt duży rower to dla dziecka ogromny problem. Trudno taki rower prowadzić, ciężko nim operować. Podobnie (choć bezpieczniej) jest z za małym rowerem. Warto zdać się na opinię fachowców i korzystać z ich wiedzy. Jeśli kupujesz rower przez internet, warto chociaż spojrzeć do tabeli rozmiarów ram.

Okazje do zakupu roweru Kross junior 24 cale

Rowery młodzieżowe junior o rozmiarach kół 24″ są kupowane z przeróżnych okazji. Do najpopularniejszych należy oczywiście Komunia Święta. Rowery 24″ to typowe rowery komunijne, dosłownie znikają z półek w okresie marzec-kwiecień-maj. Inną okazją jest Dzień Dziecka, wówczas także widać wzmożony ruch przy rowerach junior. Sporadycznie rower jest też kupowany pod choinkę, na zajączka czy na urodziny.

W katalogu Krossa można wyróżnić rowery junior 24 cale dla chłopców i dziewcząt. Dla chłopaków są m.in. Kross Level Replica i tańszy Kross Hexagon Replica. Z kolei dla dziewczyn producent przygotował Kross Lea Replica i Kross Julie.