Rowery Kross 20 cali

Rowery dziecięce Kross 20 cali w katalogu Krossa na rok 2024. Sprawdź, jakie rowery 20″ można rozważyć do zakupu, czytając opinie i recenzje zamieszczone na naszym portalu. Kliknij w artykuł i przeczytaj recenzję roweru na kołach 20″ Kross.

Kiedy kupić dziecku rower Kross 20 cali

Rower Kross 20″ to rower dla dzieci w wieku 5-8 lat, gdy wzrost dziecka przekroczy 120 cm. Kross dba o bezpieczeństw małych kierowców, dlatego do rowerów dodaje dodatkowej akcesoria: piankowe ochraniacze na mostku, osłonę łańcucha oraz antypoślizgowe plastikowe pedały. Hamulce zastosowane w rowerach Kross 20 cali to z reguły V-break z przodu (hamuje się poprzez naciśnięcie dźwigni hamulca na kierownicy) oraz tylny hamulec zintegrowany z piastą torpedo (hamuje się poprzez wsteczne naciśnięcie na pedały). Rowery dziecięce Kross 20 cali charakteryzują się ciekawym malowaniem i komfortową geometrią ramy. Dzieci są zachwycone rowerami Krossa.

Rowery Kross 20 cali czyli co w ofercie

Tańsze rowery Kross na kołach 20 cali cechuje metalowa rama. Droższe modele mają ramę aluminiową. O ile w rowerkach 12 i 16 cali materiał, z którego wykonana jest rama nie ma wielkiego przełożenia na wagę roweru, o tyle rowery 20 cali są już uzależnione od materiału. Rowerki są wyposażone w błotniki oraz wygodne siodełko, które nie uwiera dziecka w pośladki.

Z rowerów Kross na kołach 20″ warto odnotować modele dla chłopców Kross Eli, Kross Hexagon Mini. Z kolei dla dziewczynek Kross Lea Mini i Kross Nelly. Dzieci mające powyżej 130 cm można już przymierzać do rowerów Kross junior.