Rowery Kross 20 cali Rowery Kross 2024/2023 - OPINIE

Kross Lea Mini 2.0 2023

Kross Lea Mini 2.0 2023

Kross Lea Mini 2.0 SR 2023/2022 – cena 1299 zł. Rowerek dziecięcy dla starszych dzieci. Dobry model z kolekcji rowerów typu kids dedykowany dziewczynkom. Wyprodukowany przez polską firmę Kross. Ma 6 biegów i koła 20 cali. Waży 10 kg. Rama wykonana z aluminium.

Kross Lea Mini 2.0 to jeden z najlepszych rowerek typu kids w kolekcji Krossa, który został wyprodukowany stricte dla dziewczynek. Osprzętowo bardzo przyzwoity. Posiada koła 20 cali i obniżoną ramę o miejskiej geometrii.
Kross Lea Mini 2.0 to uniwersalny rowerek, w sam raz dla młodszych dzieci płci żeńskiej. Co roku jest kupowany przez rodziców, wujków i dziadków jako prezent dla “młodych dam”. Rower ma obniżoną ramę, ułatwiającą wsiadanie. Miejska geometria i komponenty Kross Universal zapewniają komfort podczas jazdy i wytrzymałość na długie lata.

Kross Lea Mini 2.0 SR jest kupowana często jako pierwszy rower z przerzutkami dla dziewczynki. 6 biegów to ilość w sam raz, aby dziecko nauczyło się obsługiwać manetki i dowiedziało się, jak i kiedy należy zmieniać przerzutki. Pozycja dziewczynki na rowerze będzie wyprostowana charakterystyczna dla rowerów miejsko – rekreacyjnych.

KROSS Lea Mini 2.0 2023

CENA

Katalogowa: 1299 zł
Poza sezonem: 999 zł – 1199 zł

Model roweru Kross Lea Mini 2.0 2023 przeznaczonego dla dziewczynek to świetna propozycja dla najmłodszych, która pozwoli uzyskać wszystkie dostępne rozwiązania technologiczne, dostosowane do naszych dzieci. Jest to rower, który został dopasowany do potrzeb i oczekiwań dziewczynek, które chcą rozpocząć swoją przygodę rowerową. Skutkiem tego, mając tak niezawodny rower jak Kross Lea Mini 2.0 2023, nauka jazdy na rowerze stanie się czystą przyjemnością dla każdej dziewczynki, która chce w tym kierunku rozwijać swoje umiejętności.

Kross Lea Mini 2.0 2023

Kross Lea Mini 2.0 2023

W modelu Kross Lea Mini 2.0 2023 znajdziemy wszystko, co jest nam potrzebne. Warto zwrócić uwagę, że jest to rowerek, oferujący nam amortyzowany widelec, co nie jest częstym zabiegiem wśród wielu producentów rowerowych. Dodatkowo, do dyspozycji naszych dzieci jest bardzo lekka rama, wykonana z aluminium performance. Jest to rodzaj lekkiego stopu, który pozwoli dziecku łatwiej kontrolować rower, podczas jazdy. Jest to także pewna i sztywna rama, która jest odporna na uderzenia i na złamania. Dzięki temu, rower jest nie tylko lekki, lecz także i bardzo wytrzymały.

Do dyspozycji naszych dzieci są dostępne przełożenia, które pozwolą im odpowiednio dobrać siłę do toru jazdy. 6 przełożeń zapewni dziecku odpowiednio duży wybór, dzięki któremu poradzi sobie zarówno w mieście, jak i w terenie. W pełnej kontroli roweru pomogą 20 calowe koła, które są idealnym rozwiązaniem dla dzieci do 130 centymetrów wzrostu.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Rama i widelec

Wykończenie lakierupołysk
Materiał RamyALUMINIUM
WIDELECKROSS
Skok widelca40mm
TYLNY AMORTYZATORBRAK
SKOK TYLNEGO AMORTYZATORABRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓDBRAK
PRZERZUTKA TYŁSHIMANO TY21
MANETKISHIMANO TX30
KORBAWHEEL TOP
KORONKI32T/127MM
KASETA / WOLNOBIEGSHIMANO MF TZ500
ZAKRES KASETY/WOLNOBIEGU14-28T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ6
SUPORTFP-B902
ŁAŃCUCHYBN S20

Koła

PIASTA PRZÓDGL-B01F
PIASTA TYŁGL-B01R
OBRĘCZEKROSS
OPONY20″x1,95″

Hamulce

HAMULEC PRZÓDV-BRAKE
HAMULEC TYŁV-BRAKE
DŹWIGNIE HAMULCAALHONGA
TARCZE HAMULCOWEBRAK
Tarcze hamulcowe tyłBRAK

Komponenty

KIEROWNICASTEEL 540MM 25.4
WSPORNIK KIEROWNICYSTAL 60MM/25,4
SIODŁOVELO VL-5093
WSPORNIK SIODŁASP-200 27,2×250
STERYFP-H803 1-1/8″
CHWYTYHERRMANS
PEDAŁYFP-628

System e-bike

SILNIKBRAK
BATERIABRAK
WYŚWIETLACZBRAK

Informacje dodatkowe

Waga [kg]11,5 kg

 

KROSS Lea Mini 2.0 2022

CENA

Katalogowa: 109 zł
Poza sezonem: 899 zł – 999 zł

Rower Kross Lea Mini 2.0 2022 został przygotowany z myślą o najmłodszych fankach rowerów. Jeśli nasze dziecko chce iść w nasze ślady i rozpocząć swoją przygodę z rowerem, taki sprzęt będzie odpowiednią propozycją. Dzięki niemu, w bardzo atrakcyjnej cenie otrzymujemy dobry rower dla młodej dziewczynki, który posiada odpowiedni osprzęt, pochodzący od najlepszych marek rowerowych na rynku. To z kolei gwarantuje nam pełne zadowolenie z produktu, jakim jest Kross Lea Mini 2, czyli budżetowy rower do miasta i na trasy podmiejskie dla dziewczynki.

W rowerze Kross Lea Mini 2.0 zadbano o zastosowanie najlepszych technologii, które mają na celu ułatwienie jazdy najmłodszym użytkownikom rowerowym. Dlatego też na samym początku jest rama, której ułożenie zostało przygotowane w ten sposób, aby dziecko mogło wygodnie wsiadać na rower i zsiadać z niego. Dodatkowo rama wykonana z aluminium performance 6061 gwarantuje niski gabaryt samego rowerka, co przekłada się na lepsze panowanie nad nim przez nasze dziecko.

Patrząc na inne istotne elementy roweru Kross Lea Mini 2.0 2022 warto spojrzeć chociażby na amortyzowany widelec, dzięki któremu jazda po nierównościach nie będzie stanowić żadnego problemu. Rower został wyposażone także w 6 przełożeń i tylną przerzutkę, która pozwoli jeździć w trudniejszym terenie i radzić sobie lepiej na podjazdach. Rower Kross Lea Mini 2 jest więc przygotowany na wszelkie wyprawy leśne czy górskie wraz z naszym najmłodszym dzieckiem. Całości dopełnią 20 calowe koła, które gwarantują odpowiednią przyczepność i wygodę podczas jazdy.

Kross Lea Mini 2.0 2022

Kross Lea Mini 2.0 2022

KROSS Lea Mini 2.0 SR 2022

Rower KROSS Lea Mini 2.0 SR 2022 to idealna propozycja dla młodej dziewczynki, która chce rozpocząć swoją przygodę rowerową. Jeśli zaczynać już swoje pasje, warto mieć dobry osprzęt, który zapewni dziecku wygodę i bezpieczeństwo podczas jazdy. Dzięki temu zarówno dziecko będzie zadowolone ze swojego roweru jak i my, jako rodzice. Model KROSS Lea Mini 2.0 SR to idealna propozycja zarówno do miasta jak i na wycieczki rowerowe za miasto. Dzięki temu w atrakcyjnej cenie otrzymujemy rower o bardzo dobrych parametrach jezdnych.

Kross LEA MINI 2.0 SR 2022

Kross LEA MINI 2.0 SR 2022

Warto dodać, że rower KROSS Lea Mini 2.0 SR 2022 to kontynuacja modelu, który w 2021 roku cieszył się wielkim zainteresowaniem. Klienci bardzo chętnie sięgali po ten model, ponieważ jest to świetny stosunek ceny do jakości, którą otrzymujemy w zamian. Model wystawiony na rok 2022 został usprawniony w wielu elementach. Poprawki zostały wprowadzone między innymi do ramy, która pozwala na wygodniejsze zsiadanie małej dziewczynce ze swojego roweru.

Jeśli chodzi o zastosowany osprzęt, model KROSS Lea Mini 2.0 SR posiada aż 6 przełożeń i tylną przerzutkę, która pozwoli jeździć wygodnie po każdym terenie. Dzięki temu na rowerku dziewczynka bez problemu poradzi sobie także i w trudniejszym terenie, mając na uwadze także i podjazdy, które w lesie i górach są na każdej trasie. Dodatkowym atutem są 20 calowe koła, które pozwolą ułatwić jazdę zarówno w trudnym terenie leśnym, jak i na łatwiejszej powierzchni płaskiej, która jest w głównym stopniu w mieście. Za wygodę jazdy będzie odpowiadał także amortyzowany widelec od marki KROSS.

KROSS Lea Mini 2.0 BW 2022

Rower dziecięcy Kross Lea Mini 2.0 BW 2022 to idealna propozycja dla najmłodszych rowerzystek, które chcą swoją przygodę rozpocząć z bardzo dobrej jakości sprzętem. Dzięki Kross Lea Mini 2.0 BW będzie to jak najbardziej możliwe, ponieważ jest to rower przygotowany zarówno na górskie czy leśne wyprawy, jak i również do miasta. Dzięki temu w bardzo atrakcyjnej cenie uzyskujemy bardzo uniwersalny rower dla naszego dziecka, który zapewni mu odpowiednie bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy w każdym terenie. Dzięki temu jest to propozycja jak najbardziej możliwa do rozważenia dla każdego rodzica.

Kross LEA MINI 2.0 BW 2022

Kross LEA MINI 2.0 BW 2022

W modelu Kross Lea Mini 2.0 BW postawiono na dobrej jakości osprzęt i rozwiązania dopasowane stricte do potrzeb naszych dzieci. Skutkiem tego zastosowana jest tutaj rama, która pozwala na łatwiejsze wsiadanie i schodzenie z roweru dla naszego dziecka. Kolejnym plusem jest sama jakość ramy, ponieważ do naszej dyspozycji jest stop wykonany z aluminium o nazwie performance 6061. Oznacza to, iż zastosowana w tym modelu rama jest bardzo leciutka i trwała. Dzięki temu nasze dziecko będzie łatwiej radzić sobie z panowaniem nad swoim rowerem podczas jazdy.

Dodatkowym atutem modelu Kross Lea Mini 2.0 BW jest oczywiście także i osprzęt, o którym wspominaliśmy wcześniej. W tym modelu do dyspozycji jest aż 6 przełożeń i tylna przerzutka, dzięki której nasze dziecko poradzi sobie bez problemu z wszelkiego rodzaju wzniesieniami na górkach leśnych i nie tylko. Dodatkowym plusem są 20 calowe koła, które świetnie spisują się także w terenie i w mieście. Dzięki temu jest to rower uniwersalny, na każdą trasę.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Rama i widelec

Wykończenie lakierupołysk
Materiał Ramy ALUMINIUM PERFORMANCE
WIDELECKROSS
Skok widelca40mm
TYLNY AMORTYZATORBRAK
Skok tylnego amortyzatoraBRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓDBRAK
PRZERZUTKA TYŁSUNRACE RDM36
MANETKISUNRACE DLM33
KORBAWHEEL TOP
Koronki32T/127MM
KASETA / WOLNOBIEGSUNRACE MFM2A.6D
Zakres kasety / wolnobiegu14-28T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ6
SUPORTFP-B902
ŁAŃCUCHYBN S20

Koła

PIASTA PRZÓDGL-B01F
PIASTA TYŁGL-B01R
OBRĘCZEKROSS
OPONY20″x1,95″

Hamulce

HAMULEC PRZÓDV-BRAKE
HAMULEC TYŁV-BRAKE
DŹWIGNIE HAMULCAALHONGA
TARCZE HAMULCOWEBRAK

Komponenty

KIEROWNICASTEEL 540MM 25.4
WSPORNIK KIEROWNICYSTAL 60MM/25,4
SIODŁOVELO VL-5093
WSPORNIK SIODŁASP-200 27,2×250
STERYFP-H803 1-1/8″
CHWYTYHERRMANS
PEDAŁYFP-628

 

KROSS Lea Mini 2.0 SR 2021

CENA

Katalogowa: 999 zł
Poza sezonem: 799 zł – 899 zł

Model KROSS Lea Mini 2.0 2021 to bardzo udana propozycja do jazdy dla najmłodszych. Dzięki zastosowaniu bardzo dobrych technologii w tym niezwykle lekkim i wygodnym rowerze, każde dziecko będzie chętnie chciało wybierać się na trasy rowerowe zarówno po mieście jak i poza nim. Dzięki zastosowaniu lekkiej, aluminiowej ramy każde dziecko poradzi sobie z jazdą, nawet jeśli dopiero zaczyna swoją przygodę rowerową.

Kross Lea Mini 2.0 SR 2021

Kross Lea Mini 2.0 SR 2021

Łatwość, wygoda i bezpieczeństwo

Powyższe cechy idealnie opisują model KROSS Lea Mini 2.0 SR. Dzięki zastosowaniu specjalnego kształtu ramy, utrzymanie się dziewczynki na rowerze nie będzie stanowiło problemu. W połączeniu z bardzo lekką ramą a także zwrotną kierownicą, nasze dziecko będzie bezpiecznie mogło poruszać się w różnych warunkach. 20 calowe koła zapewnią także stabilność podczas jazdy.

Specyfikacja roweru KROSS Lea Mini 2.0 SR

Producent jak zwykle zadbał o bardzo dobre rozwiązania w tym modelu. Do naszej dyspozycji jest wiec 6 przełożeń i tylna przerzutka, dzięki czemu małe rowerzystki bez problemu poradzą sobie na różnym terenie. Zastosowane opony Mitas Scylla wpłynął na odpowiednią przyczepność nawet na mokrej nawierzchni. Natomiast amortyzowany widelec marki KROSS ułatwi pokonanie wszelkich przeszkód, które nasze dziecko może na potkać na drodze.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Rama i widelec

Wykończenie lakierupołysk
Materiał Ramy ALUMINIUM PERFORMANCE
WIDELECKROSS
Skok widelca40mm
TYLNY AMORTYZATORBRAK
Skok tylnego amortyzatoraBRAK

Napęd

PRZERZUTKA PRZÓDBRAK
PRZERZUTKA TYŁSUNRACE RDM36
MANETKISUNRACE DLM33
KORBAWHEEL TOP
Koronki32T/127MM
KASETA / WOLNOBIEGSUNRACE MFM2A.6D
Zakres kasety / wolnobiegu14-28T
ILOŚĆ PRZEŁOŻEŃ6
SUPORTFP-B902
ŁAŃCUCHYBN S20

Koła

PIASTA PRZÓDGL-B01F
PIASTA TYŁGL-B01R
OBRĘCZEKROSS
OPONYMITAS SCYLLA V75 20X1.9

Hamulce

HAMULEC PRZÓDV-BRAKE
HAMULEC TYŁV-BRAKE
DŹWIGNIE HAMULCAALHONGA
TARCZE HAMULCOWEBRAK

Komponenty

KIEROWNICASTEEL 540MM 25.4
WSPORNIK KIEROWNICYSTAL 60MM/25,4
SIODŁOVELO VL-5093
WSPORNIK SIODŁASP-200 27,2×250
STERYFP-H803 1-1/8″
CHWYTYHERRMANS
PEDAŁYFP-628

System e-bike

SILNIKBRAK
BATERIABRAK
WYŚWIETLACZBRAK

Informacje dodatkowe

Waga [kg]10

 

KROSS Lea Mini 2.0 SR – porady

Dobór ramy

Kross Lea Mini 2.0 SR została wyprodukowana z myślą o dziewczynkach. Kolor rowerka raczej przekreśla możliwość jeżdżenia na nim przez chłopca. Rower można dostać w jednym rozmiarze: 10″, jednak rowery dziecięce dobiera się pod kątem rozmiaru kół.

Kross Lea Mini 2.0 SR posiada koła 20 cali, a więc nadaje się dla dziewczynek w wieku 5-7 lat. Jest to przedział wzrostu od 120 cm do 135 cm.

Dodatkowe akcesoria

Kross Lea Mini 2.0 SR to rowerek dziecięcy o miejskiej geometrii ramy, lecz oprócz osłony na łańcuch nie posiada w zanadrzu podpórki (stopki) i innych akcesoriów. Jeśli chcesz się zaopatrzyć w dodatkowe akcesoria, to możesz wybrać:

  • kask rowerowy,
  • podpórkę,
  • dzwonek rowerowy,
  • zestaw oświetlenia.

W razie potrzeby można do niego przymocować:

  • koszyczek na kierownicę,
  • pompkę do roweru,
  • koszyk na bidon na kierownicę,
  • bidon rowerowy.
KROSS Lea Mini 2.0 SR – OPINIE

Opinie zaczerpnięte z PORTALU Ceneo ORAZ FOR

+ Bardzo ładny rowerek, córka przeszczęśliwa
+ Rower dopiero użyty jeden raz ale córka zadowolona. Polecam.
– rower nie posiada stopki

NASZA opinia o Lea Mini 2.0 SR

Kross Lea Mini 2.0 SR to jeden z najlepszych z rowerów typu kids na kołach 20 cali, przeznaczonych dla starszych dziewczynek. Rowerek jest stosunkowo lekki i waży 10 kg. Lea Mini 2.0 SR jest polecana dzieciom jako rower do nauki jazdy z przerzutkami. Poza tym jest to dosyć popularny model w kolekcji rowerów na kołach 20″.

Zapraszamy do dodania w komentarzu poniżej własnej opinii na temat roweru Kross Lea Mini 2.0 SR.

Oceń
[Total: 1 Average: 5]

Napisz opinię