Rowery triathlonowe Kross

Rowery triathlonowe Kross w katalogu producenta na sezon 2019. Sprawdź rowery triathlonowe Kross które znalazły się w najnowszym katalogu producenta. Kliknij w rower i przeczytaj recenzję triathlonu marki Kross.

Charakterystyka roweru triathlonowego

Aby osiągnąć sukces w triathlonie, nie wystarczy tylko siła mięśni i duża pojemność płuc. Potrzebny jest także dobry, specjalistyczny sprzęt przygotowany bezpośrednio pod rowerzystę. To dobry i sprawny rower triathlonowy decyduje o sukcesie podczas zawodów triathlonowych. Od jakiegoś czasu w zawodach triathlonowych obowiązuje zakaz draftowania. Drafting to inaczej jazda w grupie lub jazda bezpośrednio za kimś lub obok kogoś. Dzięki temu kolarz może oszczędzać siły. Od zakazania tego typu jazdy w zawodach triathlonowych, rowery są tak projektowane, aby osiągały najwyższe możliwości podczas samotnej jazdy.

Rowery triathlonowe Kross jako sprzęt dla każdego

W naszej ofercie recenzji i opinii przygotowaliśmy rowery triathlonowe Kross, które możecie sprawdzić klikając na wybrany model. Każdy z rowerów został szczegółowo opisany i zrecenzowany. Są to rowery dla zawodników o różnym poziomie zaawansowania – im droższy, tym większe możliwości podczas jazdy. Dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z triathlonem, dobrym wyborem będzie: Kross Vento TR 1.0 2019. Jest to podstawowa wersja roweru triathlonowego. Przykładowo Kross Vento Tr 4.0 to już sprzęt najwyższej klasy, przeznaczony dla wyczynowych kolarzy triathlonu.