Rowery elektryczne do 8000 zł

Rowery elektryczne do 8000 złotych to średnia półka cenowa. W tej kategorii cenowej znajdują się rowery wielu marek, w tym także polskich. Jeśli zastanawiasz się jaki rower elektryczny do 8000 złotych kupić, to ten artykuł jest dla ciebie. Rowery elektryczne do 8000 zł można kupić w sklepach w całej Polsce a także na zamówienie.

ROWERY ELEKTRYCZNE DO 8000 ZŁ

Rower elektryczny w tej kategorii cenowej będziesz mógł dostać w sklepach rowerowych oferujących e-bike. Z reguły kilka modelu w takich cenach jest dostępnych, choć górna granica jest spotykana rzadko. Raczej sprzedaje się je pod zamówienie bezpośrednio od producenta.
Rowery elektryczne do 8000 złotych mają na wyposażeniu koła w zależności od rodzaju roweru. Wyróżniamy w tej kategorii rowery z kołami 28″ – w przypadków trekkingów i city, oraz 29″ w przypadku górali. Tak, górali – w okolicach 8000 zł można już dostać dobrej klasy górala typu e-bike. Rama w rowerach jest zrobiona z aluminium, bardzo dobrej jakości, dopasowana do elektryków. Rowery posiadają silnik o mocy 250W. Tutaj mamy do wyboru rowery z większymi bateriami:

 • 12,8 Ah
 • 13,9 Ah

Im pojemniejsza bateria, tym rower dalej zajedzie i tym jest droższy. Aby pomóc Ci wybrać najlepszy rower elektryczny do 8000 złotych, opisaliśmy trzy rowery elektryczne, które mieszczą się w tej cenie i są bardzo dobrej klasy. Waga roweru elektrycznego nie jest mała i zależy od modelu. Trekkingi ważą więcej niż górale – taka jest zasada.

rower elektryczny DO 8000 zł posiada:

 • ramę ze stopu aluminium,
 • amortyzowany widelec najczęściej SR Suntour,
 • 8-9 biegów,
 • przerzutki Shimano Alivio,
 • manetki Shimano Alivio,
 • hamulce tarczowe,
 • koła 28 – 29 cali,
 • aluminiowe pedały,
 • oświetlenie LED,
 • bagażnik,
 • wagę ok. 22-26 kg.

Do rowerów elektrycznych typu city i trekking montowane są dodatkowe akcesoria, takiej jak podpórka, oświetlenie, bagażnik, błotniki oraz elementy elektryczne. Do górali jedynie elementy elektryczne. Jeśli kupujesz rower w sklepie stacjonarnym, to na 100% będą zamontowane, a rower wyregulowany i gotowy do jazdy. Przy zakupie przez internet, będziesz musiał samodzielnie zamontować wiele elementów lub udać się do serwisu.

rowery elektryczne DO 8000zł

Poniższa lisa pokazuje rowery elektryczne do 8000 złotych, uszeregowane według cen. Czasami cena katalogowa rowery jest nieco wyższa niż 8k, ale to wynika z tego, że praktycznie zawsze możesz coś utargować.

KROSS Trans Hybrid 3.0

cena

katalogowa – 8499 zł
po sezonie – do 7499zł

Kross Trans Hybrid 3

Kross Trans Hybrid 3

KROSS Trans Hybrid 3.0 to rower trekkingowy elektryczny w wersji męskiej. KROSS Trans Hybrid 3.0 został wyposażony przez producenta w ramę ze stopu aluminium i występuje w jednej kolorystyce, którą widać na zdjęciu. Kross kolejny rok prezentuje rowery elektryczne i trzeba przyznać, że z roku na rok są coraz lepsze.

Rower został wyposażony w 9 biegów i przerzutkę Shimano Deore. Posiada manetki Shimano Alivio i hamulce tarczowe hydrauliczne Shimano Deore. Opony w rowerze to dobre Schwalbe Silento. Silnik znajduje się w okolicach korby, ładowarka w bagażniku.

KROSS Trans Hybrid 3.0 zobacz w sklepie

ZOBACZ W SKLEPIE ->


EcoBike SPEED

cena

katalogowa – 8199zł
po sezonie – do 7199zł

Ecobike speed

Ecobike Speed

EcoBike SPEED to rower polskiego producenta rowerów, który odważnie wszedł w rynek rowerów elektrycznych. Rower EcoBike SPEED jest to rower typu trekking, z ramą przystosowaną zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Wygodny i komfortowy jak przystało na trekkinga. Dostępny w jednym wariancie kolorystycznym, który widać na fotografii.

Został wyposażony w 9 przełożeń, przerzutkę Shimano Alivio a także manetki Alivio. Rower posiada hamulce tarczowe Tektro Dorado. Silnik znajduje się w tylnej piaście, ładowarka na ramie.

EcoBike SPEED

 


HAIBIKE SDuro Hardnine 1.0

cena

katalogowa – 8499zł
po sezonie
– do 7819zł

Haibike SDuro Hardnine 1.0

Haibike SDuro Hardnine 1.0

Haibike Sduro Harnine 1.0 to rower produkcji niemieckiej, bardzo solidny góral. Pierwszy rower MTB typu ebike w naszym katalogu. Sduro Harnine 1.0 to jeden z najtańszych modeli e-bike w kolekcji Haibike. Malowanie roweru bardzo atrakcyjne, jak przystało na rower górski.

Wyposażony w 9 biegów, przerzutkę Shimano Altus. Na wyróżnienie zasługują hamulce hydrauliczne Tektro.

Haibike Sduro Harnine 1.0zobacz w sklepie

ZOBACZ W SKLEPIE ->

JAKI ROWER elektryczny DO 8000 ZŁ – porównanie

Pogrubieniem zaznaczono najlepszy osprzęt.

KROSS Trans Hybrid 3.0EcoBike SPEED
HAIBIKE SDuro Hardnine 1.0
WidelecSR Suntour NEX-E25 LO
SR Suntour E45
SR Suntour XCM
Liczba biegów999
Przerzutka
Shimano Deore
Shimano Alivio
Shimano Altus
ElektrykaMoc silnika: 250W, 50 Nm
500 Watt, 30 Nm
Moc: 250W, Moment: 41Nm
HamulceShimano Deore Disc BR-T446 (hydrauliczny)
Tektro Dorado
TEktro M285
OponySchwalbe Silento (28″x1,75″)
Schwalbe Energizer Plus
XLC mountain
Waga23,4 kg26 kg22 kg
Cena
8499 zł8199 zł8499 zł

Powyższe trzy rowery elektryczne do 8000 złotych zostały wybrane zgodnie ze wskazaniami klientów i popularnością w sklepach. W tej kategorii cenowej znajdzie się z pewnością więcej rowerów innych marek. Dlatego możesz także rozważyć zakup roweru elektrycznego innego producenta.

Oceń
[Total: 0 Average: 0]