Rowery elektryczne do 5000 zł

Rowery elektryczne do 5000 złotych to najtańsze elektryki na rynku. Zdarzają się tańsze, chińskie produkty, ale jeśli mowa o modelach znanych producentów, to rzadko można spotkać tańsze. Jeśli zastanawiasz się jaki rower elektryczny do 5000 złotych kupić, to przeczytaj poniższy artykuł. W kategorii rowerów elektrycznych, modele do 5000 zł są tanie ale i dobre.

ROWERY ELEKTRYCZNE DO 5000 ZŁ

Rower elektryczny w tej cenie można kupić w większości sklepów rowerowych, oferujących elektryki. Będzie to dobry sprzęt na wyprawy rowerowe w góry a także jazdę po mieście.
Rowery elektryczne do 5000 złotych mają na wyposażeniu koła w zależności od rodzaju roweru. Są rower z kołami 28″ i są z kołami 20″ (a’la składaki). Rama w takich rowerach jest zrobiona z aluminium. Rowery posiadają silnik o mocy 250W. Co warto wspomnieć, dany rower może posiadać kilka wersji baterii, o różnej mocy. I tak mamy rowery o bateriach:

 • 7,5 Ah
 • 7,8 Ah
 • 10,4 Ah
 • 13 Ah
 • 16 Ah

Im bardziej pojemna bateria, tym rower jest droższy. Aby pomóc Ci wybrać jaki rower elektryczny do 5000 złotych wart jest Twoich pieniędzy, znaleźliśmy trzy rowery elektryczne, które mieszczą się w cenie i są wysokiej jakości.

rower elektryczny DO 5000 zł posiada:

 • ramę ze stopu aluminium,
 • amortyzowany widelec,
 • 3-7 biegów,
 • przerzutki Shimano Altus,
 • manetki Shimano Tourney,
 • hamulce typu v-brake,
 • koła 20 – 28 cali,
 • aluminiowe pedały,
 • oświetlenie LED,
 • bagażnik,
 • wagę ok. 25 kg.

Przy rowerach elektrycznych montowane są dodatkowe akcesoria, takiej jak podpórka, oświetlenie, bagażnik, błotniki oraz elementy elektryczne. Jeśli kupujesz rower w sklepie stacjonarnym, to masz pewność, że będą zamontowane. Przy zakupie przez sieć, musisz sam poskładać te części, gdyż na 99% nie zmieszczą się do kartonu. Do roweru elektrycznego możesz dokupić licznik, fotelik dziecięcy a nawet przyczepkę dla dziecka.

rowery elektryczne DO 5000zł

Na poniższej liście znajdziesz rowery elektryczne uszeregowane według cen. Znajdziesz tutaj rowery elektryczne do 5000 złotych, ale niekiedy ich cena może być nieco wyższa – obniżona poza sezonem. Pamiętaj, że kupując rower warto się nieco potargować!

ECOBIKE City

cena

katalogowa – 3999 – 5499 zł
po sezonie – do 3429zł

ecobike city

ecobike city

ECOBIKE City to rower miejski elektryczny. Na fotografii widać wersję dla kobiet, ale jest też dostępna wersja męska z prostą ramą. ECOBIKE City został wyposażony przez producenta w ramę ze stopu aluminium i występuje w jednej kolorystyce, którą widać na zdjęciu.

Rower został wyposażony w 7 biegów i przerzutkę Shimano Altus. Posiada manetki Shimano Tourney i hamulce typu v-brake6. Opony w rowerze to CST.

Ecobike City zobacz w sklepie

ZOBACZ W SKLEPIE ->


E-Cossack Comfort 3

cena

katalogowa – 4499zł
po sezonie – do 3999zł

E-Cossack Comfort 3

E-Cossack Comfort 3

E-Cossack Comfort 3 to rower polskiego producenta rowerów miejskich, który wszedł już na rynek rowerów elektrycznych. Jak się okazuje był to strzał w “10”. Rower E-Cossack Comfort 3 jest to rower typu city, z ramą wave. Wygodny i komfortowy. Dostępny w jednym wariancie kolorystycznym.

Został wyposażony w 3 przełożenia, przerzutkę Shimano Nexus a także manetki Sellecomfort. Rower posiada hamulce typu v-brake i oświetlenie LED. Silnik znajduje się w przedniej piaście.

E-Cossack Comfort 3


ROMET E-Gen T20

cena

katalogowa – 4599zł
po sezonie
– do 3919zł

Romet E-GEN T20

Romet E-GEN T20

Romet to polska marka rowerowa, która ma w swojej ofercie także rowery elektryczne. E-Gen T20 to jeden z najtańszych modeli e-bike w kolekcji Rometu. Malowanie roweru w odcieniach szarości jest bardzo eleganckie i estetyczne. Rower występuje w wersji męskiej.

Wyposażony w 24 biegi, przerzutkę Shimano Altus,. Na wyróżnienie zasługują hamulce typu v-brake Promax.

Romet E-Gen T20


JAKI ROWER elektryczny DO 5000 ZŁ – porównanie

Pogrubieniem zaznaczono najlepszy osprzęt.

ECOBIKE CityE-Cossack Comfort 3
ROMET E-Gen T20
Widelecamortyzowany
amortyzowany Zoom 120E
amortyzowany
Liczba biegów3-7324
Przerzutka
Shimano Altus
Shimano Nexus
Shimano Altus
ElektrykaMoc silnika: 250W
250 Watt, 30 Nm
Moc: 250W, Moment: 41Nm
Hamulcev-brake promax
V-Brake , AS PE (Artek) T210 DG
v-brake promax
OponyCST, 28″
Chaoyang 700Cx38 z refleksem
28″
Waga24 kg24,5 kgbd.
Cena
3999 zł4499 zł4599 zł

Powyższe trzy rowery elektryczne do 5000 złotych wybraliśmy zgodnie z preferencjami klientów i stanem magazynowych producentów. Niewątpliwie w tej kategorii cenowej znajdzie sie więcej, zwłaszcza niszowych produkcji. Dlatego możesz również rozważyć rower elektryczny innej marki.

Oceń
[Total: 2 Average: 2.5]