Rowery elektryczne do 12000 zł

Rowery elektryczne do 12000 złotych to wysokiej klasy maszyny. Znajdziesz w tej kategorii wielu znanych i cenionych producentów. W razie pytań jaki rower elektryczny do 12000 złotych kupić, ten artykuł rozświetli Ci nieco sprawę. Rowery elektryczne do 12000 zł możesz dostać głównie na zamówienie. W sklepie trudno będzie dostać od ręki.

ROWERY ELEKTRYCZNE DO 12000 ZŁ

Rower elektryczny w tak wysokiej cenie nie będzie raczej dostępny w sklepach stacjonarnych, a jeśli już, to w niewielu. Te rowery są po prostu bardzo cenne i sprzedawcy rzadko wystawiają je na ekspozycję. Kupując je, bierz więc pod uwagę zamówienie do sklepu od producenta za przedpłatą.
Rowery elektryczne do 12000 złotych to duża gama produktów. Mogą to być rowery trekkingowe, górskie jak i miejskie. Mamy tutaj rowery na kołach 28″ – w przypadków trekkingów i city, oraz 27,5″ i 29″ – w przypadku górali. Rama w rowerach jest wykonana z aluminium, najwyższej jakości, dopasowana do rowerów elektrycznych. Rowery posiadają silnik o mocy 250W. Tutaj mamy do wyboru rowery z większymi bateriami:

 • 11 Ah
 • 11,6 Ah
 • 13,9 Ah

Im bardziej pojemna bateria, tym rower dalej zajedzie i tym jest droższy. Abyś mógł prosto i szybko wybrać najlepszy rower elektryczny do 12000 złotych, opisaliśmy trzy rowery elektryczne, które znajdują się we wskazanym przedziale cenowym i dobrej klasy. Waga roweru elektrycznego z uwagi na silnik i baterię nie jest mała, choć najdroższe modele są lekkie jak na e-bike. Trekkingi i city ważą więcej niż górale z uwagi na dodatkowe wyposażenie.

rower elektryczny DO 12000 zł posiada:

 • ramę ze stopu aluminium,
 • amortyzowany widelec najczęściej SR Suntour,
 • 8-10 biegów,
 • przerzutki Shimano Deore,
 • manetki Shimano Deore,
 • hamulce tarczowe,
 • koła 27,5″, 28″ lub 29″,
 • aluminiowe pedały,
 • oświetlenie LED,
 • bagażnik (w przypadku miejskich i trekkingowych),
 • wagę ok. 22-25 kg.

Do rowerów elektrycznych typu city i trekking producenci montują dodatkowe akcesoria, z których wyróżniamy: podpórkę, oświetlenie, bagażnik, błotniki oraz elementy elektryczne. W góralach MTB są jedynie elementy elektryczne. Jeśli kupujesz rower w sklepie stacjonarnym, to elementy będą zamontowane, a rower wyregulowany i gotowy do jazdy. Przy zakupie przez internet, będziesz musiał samodzielnie zamontować wiele elementów lub udać się do serwisu.

rowery elektryczne DO 12000zł

Poniżej znajdziesz listę, która pokazuje rowery elektryczne do 12000 złotych, uszeregowane według cen. Czasami cena katalogowa rowery jest nieco wyższa niż 12 tys., ale to wynika z tego, że przy takiej cenie zawsze możesz postarać się nieco potargować.

KROSS Trans Hybrid 5.0

cena

katalogowa – 9999 zł
po sezonie – do 7499 zł

kross trans hybrid 5.0

Kross Trans Hybrid 5.0

KROSS Trans Hybrid 3.0 to rower trekkingowy elektryczny w wersji męskiej. KROSS Trans Hybrid 5.0 został wyposażony przez producenta w ramę ze stopu aluminium i występuje w jednej kolorystyce, którą widać na zdjęciu. Rower to typ trekkinga, na którym będziesz wygodnie siedział.

Rower został wyposażony w 10 biegów i przerzutkę Shimano XT. Posiada manetki Shimano Deore i hamulce tarczowe hydrauliczne Shimano Deore. Opony w rowerze to dobre Schwalbe Energizer Plus. Silnik znajduje się w okolicach korby, ładowarka w bagażniku.

KROSS Trans Hybrid 5.0 zobacz w sklepie

ZOBACZ W SKLEPIE ->


GT ePantera Dash 27.5″

cena

katalogowa – 9999zł
po sezonie – do 8399zł

GT ePantera Dash

GT ePantera Dash

GT ePantera Dash 27.5″ to rower znanego producenta rowerów, górski MTB na kołach 27,5″. Rower GT ePantera Dash 27.5″ jest to rower typu MTB, z ramą przystosowaną zarówno do mężczyzn. Szybki i zwinny, idealny w góry. Dostępny w jednym wariancie kolorystycznym, który widać na fotografii.

Został wyposażony w 10 przełożeń, przerzutkę Shimano Deore a także manetki Deore. Rower posiada hamulce tarczowe Shimano M315. Silnik znajduje się przy korbie, ładowarka na ramie.

GT ePantera Dash 27.5″ – zobacz w sklepie


HAIBIKE SDuro Trekking 4.0

cena

katalogowa – 9999 zł
po sezonie
– do 8419zł

Haibike sDuro Trekking 4.0

Haibike sDuro Trekking 4.0

Haibike Sduro Trekking 4.0 to rower wyprodukowany w Niemczech przez znaną i cenioną firmę w Polsce – Haibike. Jest to rower trekkkingowy, który sprawdzi się zarówno w terenie jak i na drodze. Sduro Trekking 4.0 to jeden z najlepszych modeli e-bike typu trekking w kolekcji Haibike. Malowanie roweru atrakcyjne, wyścigowe. Spodoba się wielu osobom.

Wyposażony w 10 biegów, przerzutkę Shimano Deore. Na wyróżnienie zasługują hamulce hydrauliczne Tektro.

Haibike Sduro Trekking 4.0zobacz w sklepie

ZOBACZ W SKLEPIE ->

Powyższe trzy rowery elektryczne do 12000 złotych zostały wybrane zgodnie ze wskazaniami klientów i popularnością w sklepach. W tej kategorii cenowej znajdzie się z pewnością więcej rowerów innych marek. Dlatego możesz także rozważyć zakup roweru elektrycznego innego producenta.

Oceń
[Total: 0 Average: 0]