Rowery męskie 2023

Rowery męskie w 2023 roku to bogaty wybór spośród kilku najlepszych marek. Wybierz styl w jakim jeździsz, aby zobaczyć listę najbardziej dopasowanych rowerów męskich.

Wybierz preferowany styl jazdy

rowery męskie górskie

Szukam roweru na rodzinne, weekendowe wyprawy. Lubię jeździć po lesie a przy tym po ciężkim terenie jak piasek, korzenie i kamienie. Chcę, aby rower był skrętny i łatwy do opanowania. Rowery męskie górskie to idealne rozwiązanie dla mnie.


rowery męskie 29er

Szukam mocnego roweru, który sprawdzi się na każdej nawierzchni. Chcę jeździć po lasach, górach ale również po asfalcie. Raz za czas chcę go wykorzystać do wyprawy rowerowej z sakwami i do wycieczki z synem, którego wożę w foteliku. Rowery męskie MTB 29er sprawdzą się tutaj najlepiej.


rowery męskie crossowe

Będę jeździł głównie po ulicach, ale zdarzy się też wypad do lasu. Szukam roweru, który będzie mi służył do szybkich dojazdów do pracy, spalania kalorii a także wypraw po okolicy. Rower ma być przede wszystkim lekki. Rowery męskie crossowe będą w sam raz.
 


rowery trekkingowe meskie

Na rowerze chcę się czuć przede wszystkim komfortowo i wygodnie. Planuję dalekie wyprawy krajoznawcze, z lekką przewagą ulicy nad lasem. Rower ma być stabilny i mocny. Tak, abym mógł na nim zamontować ciężkie sakwy, a nocą aby oświetlał mi drogę silnym światłem. Rowery typu trekking to jest to, czego szukam.


rowery urban

Chcę na rowerze czuć się wygodnie. Jeździć będę praktycznie tylko po drogach miejskich: do pracy, na piwo z przyjaciółmi, na mecz, do sklepu… Rower ma być maksymalnie prosty w budowie, ładny i nowoczesny. Rowery męskie w stylu miejskim będą najlepszym wyborem.


rowery elektryczne męskie

Potrzebuję dodatkowej dawki adrenaliny i emocji. Dodatkowo lubię nowinki technologiczne i chcę z nich korzystać. Szukam połączenia nowoczesności, większych możliwości i estetycznego wyglądu. Rowery elektryczne ciekawią mnie najbardziej.

Oceń
[Total: 1 Average: 5]