Rowery męskie

Rowery męskie – wybierz preferowany styl jazdy

rowery gorskie meskie

Szukam roweru na rodzinne, weekendowe wyprawy. Lubię jeździć po lesie a przy tym po ciężkim terenie jak piasek, korzenie i kamienie. Chcę, aby rower był skrętny i łatwy do opanowania.


rowery 29er

Szukam mocnego roweru, który sprawdzi się na każdej nawierzchni. Chcę jeździć po lasach, górach ale również po asfalcie. Raz za czas chcę go wykorzystać do wyprawy rowerowej z sakwami i do wycieczki z synem, którego wożę w foteliku.


rowery crossowe meskie

Będę jeździł głównie po ulicach, ale zdarzy się też wypad do lasu. Szukam roweru, który będzie mi służył do szybkich dojazdów do pracy, spalania kalorii a także wypraw po okolicy. Rower ma być przede wszystkim lekki.


rowery trekkingowe meskie

Na rowerze chcę się czuć przede wszystkim komfortowo i wygodnie. Planuję dalekie wyprawy krajoznawcze, z lekką przewagą ulicy nad lasem. Rower ma być stabilny i mocny. Tak, abym mógł na nim zamontować ciężkie sakwy, a nocą aby oświetlał mi drogę silnym światłem.


rowery urban

Chcę na rowerze czuć się wygodnie. Jeździć będę praktycznie tylko po drogach miejskich: do pracy, na piwo z przyjaciółmi, na mecz, do sklepu… Rower ma być maksymalnie prosty w budowie, ładny i nowoczesny.

Masz problem z wyborem roweru? Zamów bezpłatną poradę

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Imię

Twoje miasto

Ile chcesz wydać na rower?

Napisz jaki rower chcesz kupić i ile masz wzrostu

Zaznacz jak chciałbyś zapłacić za rower

E-mail

Nr telefonu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

UWAGA! Wszystkie pola są obowiązkowe.

Rowery męskie
Ocena: 5 (głosy: 2)