Rowery damskie

Rowery damskie – wybierz preferowany styl jazdy

rowery górskie damskie

Szukam roweru na rodzinne, weekendowe wyprawy, ale również na mocniejszą jazdę w terenie. Lubię jeździć po lesie a co za tym idzie po piasku, korzeniach i kamieniach. Chcę, aby rower był skrętny i łatwy do opanowania.


rowery crossowe damskieBędę jeździła głównie po ulicach, ale zdarzy się też wypad do lasu. Szukam roweru, który będzie służył do szybkich dojazdów do pracy a także wypraw po okolicy. Ponad wygodę stawiam lekkość i gibkość roweru.


rowery trekkingowe damskie

Na rowerze chcę się czuć przede wszystkim komfortowo i wygodnie. Planuję dalekie wyprawy krajoznawcze. Będę jeździła zarówno po ulicach jak i lesie. Rower ma być stabilny i bezpieczny, abym mogła na nim zamontować sakwy i aby oświetlał mi drogę nocą.


rowery miejskie damskie

Chcę się czuć na rowerze jak królewna – wygodnie i z klasą. Jeździć będę praktycznie tylko po drogach miejskich: do pracy, na kawę z koleżankami, na działkę. Rower ma mieć wyjątkowy design i duże koła.

Masz problem z wyborem roweru? Zamów bezpłatną poradę

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Imię

Twoje miasto

Ile chcesz wydać na rower?

Napisz jaki rower chcesz kupić i ile masz wzrostu

Zaznacz jak chciałbyś zapłacić za rower

E-mail

Nr telefonu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji pomocy w ramach powyższego zapytania (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

UWAGA! Wszystkie pola są obowiązkowe.

Rowery damskie
Ocena: 5 (głosy: 2)