Rowery damskie 2023

Rowery damskie w 2023 roku to duży wybór spośród kilku najlepszych producentów. Wybierz styl w jakim jeździsz, aby sprawdzić listę najbardziej dopasowanych rowerów damskich.

Rowery damskie 2023 – wybierz preferowany styl jazdy

rowery damskie górskie

Szukam roweru na rodzinne, weekendowe wyprawy, ale również na mocniejszą jazdę w terenie. Lubię jeździć po lesie a co za tym idzie po piasku, korzeniach i kamieniach. Chcę, aby rower był skrętny i łatwy do opanowania.

 


rowery damskie crossoweBędę jeździła głównie po ulicach, ale zdarzy się też wypad do lasu. Szukam roweru, który będzie służył do szybkich dojazdów do pracy a także wypraw po okolicy. Ponad wygodę stawiam lekkość i gibkość roweru.
 


rowery damskie trekkingowe

Na rowerze chcę się czuć przede wszystkim komfortowo i wygodnie. Planuję dalekie wyprawy krajoznawcze. Będę jeździła zarówno po ulicach jak i lesie. Rower ma być stabilny i bezpieczny, abym mogła na nim zamontować sakwy i aby oświetlał mi drogę nocą.


rowery miejskie damskie

Chcę się czuć na rowerze jak królewna – wygodnie i z klasą. Jeździć będę praktycznie tylko po drogach miejskich: do pracy, na kawę z koleżankami, na działkę. Rower ma mieć wyjątkowy design i duże koła.

Oceń
[Total: 1 Average: 5]